Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

PressJazz: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Dar žr.)
 
Eilutė 18: Eilutė 18:
 
* [[Giedras]]
 
* [[Giedras]]
 
* [[Būkime vieningi]]
 
* [[Būkime vieningi]]
* [[Teismo vikingas]]
+
 
* [[Vaida Juozapaitytė]]
+
Tai aišku, kad visi skleidžia pačią tikriausią informaciją, daug tikresnę, nei parsidavusi Lietuvos [[žiniasklaida]], kurioje per visą istoriją nei vieno [[tiesa|tiesos]] žodžio niekada dar nebuvo paskelbta.
  
 
Na, dar aišku, kadangi visa tai yra kokia tai VŠĮ "Tėvynės konduktoriai", tai ten dar toksai [[Dmitrij Glazkov]] direktoriauja...
 
Na, dar aišku, kadangi visa tai yra kokia tai VŠĮ "Tėvynės konduktoriai", tai ten dar toksai [[Dmitrij Glazkov]] direktoriauja...

Dabartinė 20:15, 26 gegužės 2020 versija

Press Jazz TV savo Youtube kanale puikiai rodo savo visokias draugystes su įžymia nesistemine žiniasklaida bei kitomis nesąmonėmis

PressJazz - neaiškios kilmės atseit TV, iš kurios kalbų panašu, kad ją įkūrė tikriausi patriotai, kurie pakankamai protingi, kad jau pradėtų kurti pagrindus kažkokiai alternatyviai valdžiai, nes anksčiau ar vėliau šitoji esama nugrius - tą gi vienareikšmiškai pasakė QAnon!

Patys gi jie sakosi, kad čia "pasaulio saityno vaizdų vaga, skirta Lietuvos gyventojams ir pasaulyje išsibarsčiusiems lietuviams." Ką šitas pasakymas reiškia - mes nelabai surpatome, nes nelabai žinome, kas tie saitynai. Aišku gi tik tiek, kad žiniasklaida yra parsidavusi, teisybės nesako, viską nutyli ir dar iškraipo ir visur tiktai melas ir netiesa.

Dar čia kokia tai neaiški kontora įsimaišiusi - Tėvynės konduktoriai, tai taip suprantame, kad jie Tėvynei talonėlius tikrina ir pramušinėja, kad be jų leidimo kas nors į traukinį neįšoktų.

Dar toksai įdomus dalykas, kad nors naujienos ir Lietuvai skirtos, bet kiek pasižvalgėm - vis rusiškai ir rusiškai, išskyrus gal tik okkį patį Kazimierą Juraitį, kuris ten atrodo sudaro 90% sugeneruotų peržiūrų, o gal ir daugiau, nes netgi neskaičiavome.


Dar žr.

Čia visokių variantų suradome, su kuo tai gali būti susiję, nes radome, kad Youtube dalinasi - kokie tai papildomi kanalai:

Tai aišku, kad visi skleidžia pačią tikriausią informaciją, daug tikresnę, nei parsidavusi Lietuvos žiniasklaida, kurioje per visą istoriją nei vieno tiesos žodžio niekada dar nebuvo paskelbta.

Na, dar aišku, kadangi visa tai yra kokia tai VŠĮ "Tėvynės konduktoriai", tai ten dar toksai Dmitrij Glazkov direktoriauja...