Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lituanicon logotipas.jpg
Dėmesio dėmesio, didžiausias Lietuvos fantastikos festivalis - Lituanicon, vyks ir šiemet! Apsilankykite Lituanicon puslapyje, o taip pat užsiregistruokite ir FB evente!

Justina Vidzėnė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Justina Vidzenė (dar žinoma kaip Justina Vidzėnė ar Justina Vidzienė) - taigi didžioji aktyvistė, kovotoja už teisybę ir visos Lietuvos pasididžiavimas, skaista, dora ir darna gal, nes neša Lietuvai laisvę ir taip toliau. PAsigėrėtina asmenybė, prie kurios gyvenime niekas negali rasti kuo prikibti ar ką nors blogo prikišti. Justina Vidzėnė - tai tyriausias pavyzdys Lietuvos žmonėms, kaip pasiaukojančiai dorai reikia kovoti už savo šalį.

Ant garbios, nepriekaištingos Justinos Vidzenės varo tik visokie bjaurybės, štai koks Karolis Žukauskas ėmė ir apipylė purvais ir netiesomis tokiomis bei gandais[1]:

Pipedija atsakingai pareiškia, kad nieko apie tai nežino!

Dar Karolis Žukauskas aiškino, kad Justina Vidzėnė yra esą marginalė, tai čia Pipedija autoritetingai ir atsakingai pareiškia, kad marginalai - tai Lietuvos pasididžiavimas, protas, moralė, turtas ir garbė! Marginalas - tai ne keiksmažodis ir ne įžedimas, o pagyra ir ordinas bei medalis!

Pipedija čia daugiau nieko neturi pridurti, nes visiškai niekaip su niekuo nesisieja. Oops, mes dar norime padėkoti, kad Justina Vidzėnė skaito, jog Pipedija - tai Populiarioji Vikipedija, nes taip ir yra - mes esam tikresni už Vikipediją ir populiaresni!


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. https://www.lzinios.lt/Komentarai/kas-tampo-misku-kirtimo-isterijos-virvutes-arba-miskas-pries-nato/272876