Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Naujausia pasaulinė krizė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
19:10, 14 lapkričio 2009 versija naudotojo 78.60.174.10 (Aptarimas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Paskutinė pasaulio ekonominė krizė (krizis) - ekonominė krizė, kuri prasidėjo 2008 m., kai amerikonai suprato, kad pripirko per daug šlamšto ir gėrimų, ir užkėlė butų kainas spekuliacijomis. Įdomiausia, kad jog prigėrė amerikonai, o pagirias jaučia lietuviai (baltai), nes patys lietuviai kartu su latviukais sekė amerikonsų pavyzdžių ir skolinosi šventimui iš švedų bankų nesusimąstydami, kad viską teks grąžinti rytoj ir nieko šiam pasaulyje nebūna nemokamai. Tai gi dabar šluoja stiklus po vakarykštės puotos ir galvoja iš kur čia gavus babkių, kad tik bankui atidavus už gėralus. O galvą vis dar skauda ...

Taip pat (ne)skaitykite