Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Mokykla

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Lietuviška mokykla

Mokykla - arba šiknaskylė galop vaikų žalojimo vieta tai dar vienas sinonimas pragarui, kurį visi mes (turbūt) prakentėjome ir kuo puikiausiai atsimename. O mokyklą, dar geriau žinomą kaip šūlę, mes prisimename kaip vietą kur išmokome skaičiuoti, išmokome keiksmažodžių, išmokome įsijungti PC ir, kai kurie, (tikrai ne Pipedijos bendruomenė) susiradome mergų.

Rūšys

  • Pradinė mokykla - mūsų geriausieji gyvenimo metai - 1, 2, 3 ir 4 klasės - kur nuo ko viskas prasidėjo. Nuo pat mažens mus ten ruošė tolesniam gyvenimui, pavyzdžiui, tolimiems ir neįmanomiems matematikos egzaminams (skaičiavimas pagaliukais) ir gyvenimui šeimoje ir su žmona (mėtymas į mergas iš gniūžčių ir varymas jas šikti).
  • Progimnazija arba durnynas - nuo kur baigėsi 'pasaulio pažinimas' ir prasidėjo tikrasis gyvenimas. Supratome, kad mes jau suaugome, kai mokytojų prikolai nebebūna juokingi.
  • Gimnazija - cigaretės, alus, mergos. Kitaip vadinama "tapimas lietuviu".
  • Gyvenimo mokykla - neformalaus švietimo pagrindas. Jei nesi mokslininkas, joks mokslas realiai nevyksta, tik žiauri kasdieninė indoktrinacija ir pakartotinė socializacija.

Taisyklės ir gyvenimas

Nebent tu mokais kokioj Švėkšnoj, jokio didelio gyvenimo mokykloje nebus. Išskyrus, žinoma, bobų prikibimą, pirma dvejetą, hormonų audras ir lopus mokytojus - tačiau prie to galima priprasti.

Kur kas labiau reikia bijoti mokyklos taisyklių pažeidimų. Laimė, dabar jau nebe sovietmetis, ir jei bent kartą pasakysi kad valdžia yra dibilai tavęs neištrems į Sibirą, bet jei tavo direktorius yra koks plikas akiniuotas senis, geriau laikykis šių nerašytų, bet žinomų taisyklių:

  1. Nesikeikti - tai vot, kaip ir Pipedijoj taip ir ten, jei varysi visus nx tai ir tave varys pas dyriką.
  2. Nesisvaiginti - juokingiausia taisyklė, kuri draudžia rukyti, gerti arba siurbti. Gerą čia, direktoriau.
  3. Neprievartauti moterų - kažkodėl pydermeškiams mokytojams nepatinka kai kiti vilioja jų panas.
  4. Nebėgti iš pamokų - geriau tiesiog eiti.
  5. Daryti namų darbus - mokytojai nieko gero nesugalvoja, tai tiesiog užduoda 867 pratimus namų darbams.
  6. Nesitenkinti viešai - yra ir taip buvę.

Ir, žinoma -

Nesimokyti. Juk dvejetą taip smagu raityti.