Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

KPRF

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
16:12, 25 gruodžio 2018 versija naudotojo Makštutis (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

KPRF - taigi ta pati KPSS taip persivadino po to, kai ją uždraudė Borisas Jelcinas. Tik skirtingai nuo Lietuvos, ten Rusijoje kažkaip kitaip gavosi, tai nesigavo tokios LDDP, nes visi aršiausi komunistai toje partijoje ir pasiliko. Tiksliau, pradžioje ta partija subyrėjo, po draudimo 1991, bet paskui 1993 atsistatė ir pavirto į tokią vat.

Oficialiai KPRF oponuoja Vladimirui Putinui, kadaise netgi atvirai kaltindavo jį visokiu blogiu, bet realiai tai tėra puikiai Putinui paklūstanti menamoji opozicija: šneka ką papuola, bet visur paremia Putino sprendimus, o patį Putiną kaltina tik tuo, kad šis besąs per švelnus ir žiauriau turėtų varyt, nes pernelyg liberalus atseit.

Bendrai tai KRPF tęsia senas KPSS tradicijas - šnekėdama apie tautų lygybę ir internacionalus, rusų tautą kelia aukščiau visko, tad yra išties fašistinė. Anksčiau tas fašizmas dar buvo kiek labiau užmaskuotas, bet dabar tai jau rusofašizmas, kuris nei neslepiamas, nes KPRF neretai sutaria su visokiais tenykščiais naciais kuo gražiausiai. Taigi, rusofašizmas, tik su raudona spalva, dabar jau pateikiamas ir visiškai atvirai - tiesiai įrašytas ir pačios KPRF programoje, kad rusų tautos interesai aukščiau. Beje, su RPC šita Rusijos kompartija irgi draugauja.

KPRF, kartu su Žirinovskio partija, yra viena iš poros menamai opozicinių partijų Rusijoje, bet išties tik atstovauja dar radikalesnį Putino politikos sparną, nes atvirų atviriausiai agituoja už SSRS atkūrimą, SSRS 2.0 ir panašiai. Tarpais netgi oficialiuose partijos kliedesiuose pralenda kalbos apie visokius žydomasonius ir panašiai, kurie tūkstantį metų bando sunaikinti Rusiją, ir kaip tūkstantį metų ta Rusija prieš juos kovoja.

Ultrakairioji KPRF kartu su ultradešiniuoju Žirinovskiu Rusijoje visiems sudaro įspūdį, kad Vladimiro Putino Jedinaja Rosija yra nuosaiki, neutrali, demokratiška jėga. Tiesiog žmonės palygina Putiną su Žirinovskiu ir su komunistais, ir nutaria, kad geriau jau Putinas.