Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Fisher Electronics: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 
4 eilutė: 4 eilutė:
Fisher Electronics kompanija buvo įkurta [[JAV]] dar [[1945]] metais ir išsyk užsiėmė aukčiausios klasės audio aparatūros gamyba, stabiliai augdama ir tapdama geros kokybės simboliu. Po kelių perpardavimų, [[1975]] metais tapo [[Sanyo]] dalimi. Pastaroji pirko Fisher, siekdama sėkmingiau konkuruoti su didžiausio savo konkurento [[Panasonic]] brendu - [[Technics]], kuris stabiliai augino pozicijas ir didino pardavimus.
Fisher Electronics kompanija buvo įkurta [[JAV]] dar [[1945]] metais ir išsyk užsiėmė aukčiausios klasės audio aparatūros gamyba, stabiliai augdama ir tapdama geros kokybės simboliu. Po kelių perpardavimų, [[1975]] metais tapo [[Sanyo]] dalimi. Pastaroji pirko Fisher, siekdama sėkmingiau konkuruoti su didžiausio savo konkurento [[Panasonic]] brendu - [[Technics]], kuris stabiliai augino pozicijas ir didino pardavimus.


Apytiksliai maždaug iki [[1980]] metų Fisher Electronics kompanija buvo viena iš išskirtinių pagal savo audio aparatūros kokybę. Tuo metu firma sėkmingai konkuravo su tokiais [[prekių ženklai|prekių ženklais]], kaip [[Marantz]], [[Harman Kardon]] ar [[Onkyo]]. Tačiau vėliau brendas imtas naudoti vis pigesnei ir paprastesnei technikai, netgi nešiojamiems [[plejeris|plejeriams]] ir [[būmboksas|būmboksams]], tad paskui ir brendo kokybė ėmė smukti, ir kompanija ėmė taupyti. Jau apie [[1985]] metus netgi [[HiFi]] klasės Fisher nepasižymėjo gera kokybe. Taip po truputį Fisher kažkaip ir nusirito, o nuo [[2000]] metų visa jos produkcija buvo pervadinta į [[Sanyo]], padalinys tiesiog įjungtas į bendrą kompaniją ir viskas.
Apytiksliai maždaug iki [[1980]] metų Fisher Electronics kompanija buvo viena iš išskirtinių pagal savo audio aparatūros kokybę. Tuo metu firma sėkmingai konkuravo su tokiais [[prekių ženklai|prekių ženklais]], kaip [[Marantz]], [[Harman Kardon]] ar [[Onkyo]]. Tačiau vėliau brendas imtas naudoti vis pigesnei ir paprastesnei technikai, netgi nešiojamiems [[plejeris|plejeriams]] ir [[būmboksas|būmboksams]], tad paskui ir brendo kokybė ėmė smukti, ir kompanija ėmė taupyti ir nudrožinėti savo prekės ženklą.


Po to, kai [[2009]] Sanyo nusipirko [[Panasonic]] kompanija, vargu ar galima tikėtis, kad Fisher prekės ženklas kada nors atsikurs, tačiau [[audiofilai]] žino, kad apie kokius [[1960]]-[[1970]] tai buvo realiai gera produkcija, iki šiol verta dėmesio.
Pirmiausiai pats Fisher ženklas prarado vertę, nes buvo naudojamas ir pigiai elektronikai, bet kurį laiką dar laikėsi "Studio Standard", skirtas [[HiFi]] aparatūrai. Bet po kiek laiko jau ir tą "Studio Standard" ėmė dėti ant visokių būmboksų ir panašių balalaikų.
 
Jau apie [[1985]] metus netgi [[HiFi]] klasės Fisher nepasižymėjo kokia tai perteklinai gera kokybe, nors blogi tie aparatai vis dar nebuvo. Tačiau po truputį, po truputį vis leidosi ir leidosi apačion. Taip po truputį Fisher kažkaip ir nusirito, o nuo [[2000]] metų visa jos produkcija buvo pervadinta į [[Sanyo]], padalinys tiesiog įjungtas į bendrą kompaniją ir viskas.
 
Po to, kai [[2009]] Sanyo firmą nusipirko [[Panasonic]] kompanija, vargu ar galima tikėtis, kad Fisher prekės ženklas kada nors atsikurs, tačiau [[audiofilai]] žino, kad apie kokius [[1960]]-[[1970]] tai buvo realiai gera produkcija, iki šiol verta dėmesio. O ir kai kurie naujesni aparatai visai geri. Dažniausiai su naujesne Fisher aparatūra būna taip, kad išvaizdoje yra lyg ir perteklius pigios plastmasės, bet patys viduriai duoda stebėtinai padorų garsą.




[[Category:Audio]]
[[Category:Audio]]

Dabartinė 19:02, 25 rugsėjo 2022 versija

Kažkokia senovinių laikų Fisher kompanijos reklama, kur vaizduojamas Alice Cooper ir naujas HiFi klasės CD grotuvas.

Fisher Electronics - šiuo metu neegzistuojanti audio sistemų gamintoja, kadaise buvusi Hi Fi sistemų High End simboliu. Kompanija nustojo egzistuoti per didžiąją audio krizę.

Fisher Electronics kompanija buvo įkurta JAV dar 1945 metais ir išsyk užsiėmė aukčiausios klasės audio aparatūros gamyba, stabiliai augdama ir tapdama geros kokybės simboliu. Po kelių perpardavimų, 1975 metais tapo Sanyo dalimi. Pastaroji pirko Fisher, siekdama sėkmingiau konkuruoti su didžiausio savo konkurento Panasonic brendu - Technics, kuris stabiliai augino pozicijas ir didino pardavimus.

Apytiksliai maždaug iki 1980 metų Fisher Electronics kompanija buvo viena iš išskirtinių pagal savo audio aparatūros kokybę. Tuo metu firma sėkmingai konkuravo su tokiais prekių ženklais, kaip Marantz, Harman Kardon ar Onkyo. Tačiau vėliau brendas imtas naudoti vis pigesnei ir paprastesnei technikai, netgi nešiojamiems plejeriams ir būmboksams, tad paskui ir brendo kokybė ėmė smukti, ir kompanija ėmė taupyti ir nudrožinėti savo prekės ženklą.

Pirmiausiai pats Fisher ženklas prarado vertę, nes buvo naudojamas ir pigiai elektronikai, bet kurį laiką dar laikėsi "Studio Standard", skirtas HiFi aparatūrai. Bet po kiek laiko jau ir tą "Studio Standard" ėmė dėti ant visokių būmboksų ir panašių balalaikų.

Jau apie 1985 metus netgi HiFi klasės Fisher nepasižymėjo kokia tai perteklinai gera kokybe, nors blogi tie aparatai vis dar nebuvo. Tačiau po truputį, po truputį vis leidosi ir leidosi apačion. Taip po truputį Fisher kažkaip ir nusirito, o nuo 2000 metų visa jos produkcija buvo pervadinta į Sanyo, padalinys tiesiog įjungtas į bendrą kompaniją ir viskas.

Po to, kai 2009 Sanyo firmą nusipirko Panasonic kompanija, vargu ar galima tikėtis, kad Fisher prekės ženklas kada nors atsikurs, tačiau audiofilai žino, kad apie kokius 1960-1970 tai buvo realiai gera produkcija, iki šiol verta dėmesio. O ir kai kurie naujesni aparatai visai geri. Dažniausiai su naujesne Fisher aparatūra būna taip, kad išvaizdoje yra lyg ir perteklius pigios plastmasės, bet patys viduriai duoda stebėtinai padorų garsą.