Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Panasonic

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Štai tokia klasikinė National Panasonic magnetola senais laikais kainavo tiek daug, kad kelias tokias pardavus, galima buvo butą įsigyt kur nors

National Panasonic - puiki japonų firma, gaminanti daugel gerų dalykų. Senais laikais, kai visokia SSRS pagal pasaulio supratimą buvo tiesiog kažkokie azijatai, tai į Lietuvą pakliūdavo visokie National mageliai (magnetofonai), kurių už dolerius kas nors galėdavo nusipirkti kokioje nors valiutinėje parduotuvėje, nes būtent toksai brendas būdavo skirtas Azijos rinkoms. Gi vėliau, kai Lietuva atsiskyrė ir patapo nepriklausoma, tai jau ir firma persiorientavo, pasiūlydama mums JAV bei Europai skirtą brendą - Panasonic. Išties gi ir National, ir Panasonic - tai tėra du pavadinimai tom pačiom prekėm.

Anais laikais dar Antis dainavo: "duokite darbo, noriu panasoniko ir šarpo". Taip dainavo todėl, kad Panasonic, Sharp ir dar kelios elektroniką gaminančios įmonės Tarybų Lietuvoje buvo tikru turtingumo, prabangos ir gero gyvenimo simboliu. Jei tokios gamintą japonišką magnetofoną kas nors turėdavo, tai jau skaitėsi panašiai kaip dabar koksai ponas, važinėjantis nauja aukštesnės klasės Mercedes mašina.

Dabar gi kai išplito visokie kompiuteriai, tai tie mageliai bei televizoriai nelabai kam ir įdomūs, tai firma persiorientavo ir gamina puikias muilines. Už įperkamą kainą galima nusipirkti gerą neveidrodinį fotiką, kurtą sutartinai su Leica ir besivadinantį Lumix, kas yra laikoma jau visai šikarnu pasirinkimu tarpu visokių muilinių, nes kainuoja nors ir nepigiai, bet užtat duoda pirkėjui labai daug, ypač jei modelis ne iš kokių pigiųjų, o iš brangesnių. O dar gi Panasonic kaip tai draugauja su Olympus, kurdami kažkokius keistus objektyvų ir matricų standartus.

Kita vertus, kai Panasonic pasiūlo kokį DSLR, tai visi kraipo galvas, nes tai koks tai nesusipratimas, nes normalių objektyvų nėra kur pasirinkt, o pačių Panasonic siūlomi kelia visokių klausimų, pradedant klausimu, už ką visgi čia mokėt belenkiek kartų brangiau ir baigiant tuo, kur čia išvis bet kokie tele, makro ar dar kokie nors objektyvai. Tai gaunasi paskui įdomiai, kai paskui visokie previūvininkai, o ir pačių Panasonic kamerų pardavėjai aiškina pirkėjams apie kokius nors Panasonic DSLR modelius, kur jokiais DSLR nei nekvepia, o kvepia tik neveidrodiniais micro two thirds.

Taip kad galime visai rekomenduoti, nors aišku visokie Nikon ir Canon gerbėjai putosis, pykdami, kad kažką gero nusipirkot ir lygins jūsų pirkinį su kokiais nors Fuji, Samsung ar Sony.