Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

DnB

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
13:03, 30 lapkričio 2011 versija naudotojo Makštutis (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

DnB - atrdo, kad pavadinimas nesako beveik nieko, o bet tačiau tai yra vienas iš galingiausių bankininkystės monstrų, kokie tiktai yra Lietuvoje, nes priklauso valstybinei Norvegijos kontorai, katra išaugo į gigantą po to, kai ta šalis atrado naftos ir ėmė ja prekiauti. Taip šitas bankas jau ir ėmė neišsitekti savo tėviškėje, todėl ėmė ir apsijungė su vokišku Nord/LB viename siaurame geografiniame regione - Pabaltijyje.

Dar čia turim paminėti, kad tasai apsijungimas Lietuvoje vyko kadais egzistavusio Lietuvos Žemės Ūkio Banko pagrindu, o apsijungus, gavosi DnB Nord, kurio pavadinimas tačiau neseniai buvo pakeistas į tiesiog DnB, nes matomai, kai buvo toksai ilgas, tai niekas jo gal nesuprasdavo.

O dabar štai jums ir naujiena: bankrutavus Snorui, valstybė apdraustuosius indėlius grąžina būtent per šį banką, nes jis pasirodė besąs patikimiausias, nes matomai valstybinis. Taip kad kai kurie jau burba, kad visgi reikia Lietuvai norvegų pavyzdžiu savo nuosavą Valstybinį Komercinį Banką sukurt.