Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Bambalinis alus: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: '''Bambalinis alus''' - tai visoks ten alus, kur plastmasiniuose negražiuose bambaliuose būna. Tai aišku gi ir durnam, kad kokį alų ten supilsi, toks alus ten ir bus. Taip ...)
 
S (Atmestas PAKSAS (Aptarimas) pakeitimas; sugrąžinta naudotojo Tararaika versija)
 
(3 intermediate revisions by 3 users not shown)
Eilutė 1: Eilutė 1:
'''Bambalinis alus''' - tai visoks ten [[alus]], kur plastmasiniuose negražiuose bambaliuose būna. Tai aišku gi ir durnam, kad kokį alų ten supilsi, toks alus ten ir bus. Taip kad galima ir kokio nors [[joršas|joršo]] pripilt ar šiaip kokių paplavų, o galima ir supilt kuo puikiausią alų.
+
[[Vaizdas:Bambalinis_alus.jpg|500px|thumb|right|[[Didieji prekybos tinklai]] siūlo puikų kiekybinį pasirinkimą]]
 +
'''Bambalinis alus''' - tai visoks ten [[alus]], kur plastmasiniuose negražiuose bambaliuose būna. Tai aišku gi ir durnam, kad kokį alų ten supilsi, toks alus ten ir bus. Taip kad galima ir kokio nors [[joršas|joršo]] pripilt ar šiaip kokių paplavų, o galima ir supilt kuo puikiausią alų, nes ir [[gyvas alus]] būna gi pilstomas į bambalius.
  
Nors žinoma, kad jau kai gamintojai gamina alų, tai jau kai koks geresnis, tai paprastai į butelius pila, o jau į bambalius - jau kai koks prastokas ar visai šūdinas. Taip kad nuomonė dažniausiai pasiteisina: perki alų bambalyje, tai ir geri tokį, kokio esi vertas.
+
Nors žinoma, kad jau kai [[didieji alaus gamintojai]] gamina alų, tai jau kai koks geresnis, tai paprastai į butelius pila, o jau į bambalius - jau kai koks prastokas ar visai šūdinas. Taip kad nuomonė dažniausiai pasiteisina: perki alų bambalyje, tai ir geri tokį, kokio esi vertas.
 +
 
 +
Svarbiausia bambalinio alaus savybė yra gi ta, kad jo būna daug, taip kad ne tik prisigert, bet kad ir kitai dienai užtektų, net jei nenumatytų svečių priėjo, taip kad drąsiai galima imti tuose bambaliuose dešimtį [[litras|litrų]] ar dar daugiau, priklausomai nuo to, kiek išgert galite, tik dvigubai daugiau. Taip yra skatinamas [[vartojimas]] ir nuo to visa [[ekonomika]] auga.
  
  
 
[[Category:Alus]]
 
[[Category:Alus]]

Dabartinė 20:21, 8 kovo 2013 versija

Didieji prekybos tinklai siūlo puikų kiekybinį pasirinkimą

Bambalinis alus - tai visoks ten alus, kur plastmasiniuose negražiuose bambaliuose būna. Tai aišku gi ir durnam, kad kokį alų ten supilsi, toks alus ten ir bus. Taip kad galima ir kokio nors joršo pripilt ar šiaip kokių paplavų, o galima ir supilt kuo puikiausią alų, nes ir gyvas alus būna gi pilstomas į bambalius.

Nors žinoma, kad jau kai didieji alaus gamintojai gamina alų, tai jau kai koks geresnis, tai paprastai į butelius pila, o jau į bambalius - jau kai koks prastokas ar visai šūdinas. Taip kad nuomonė dažniausiai pasiteisina: perki alų bambalyje, tai ir geri tokį, kokio esi vertas.

Svarbiausia bambalinio alaus savybė yra gi ta, kad jo būna daug, taip kad ne tik prisigert, bet kad ir kitai dienai užtektų, net jei nenumatytų svečių priėjo, taip kad drąsiai galima imti tuose bambaliuose dešimtį litrų ar dar daugiau, priklausomai nuo to, kiek išgert galite, tik dvigubai daugiau. Taip yra skatinamas vartojimas ir nuo to visa ekonomika auga.