Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Bašaras al Asadas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
04:15, 30 rugpjūčio 2013 versija naudotojo Fandorina (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Čia ne Viktor Uspaskich arabų garbinamas, o visiškai atvirkščiai - patsai Bašaras al Asadas

Bašaras al Asadas arba jei angliškai būtų, tai Bashar Al Assad - garsusis Sirijos prezidentas, kuris visus išpuolius pakolei kas atlaikė. Ir štai jei Libija savo prezidentą prarado, Egiptas irgi prarado, tai Sirija vis dar laikosi ir nors visi aplinkui sukilėliams ginklus tiekia, bet Asadas priešinasi ir nesibodi masinėmis skerdynėmis. Tai gal ir išlaikys savo postą, nors ir zarinu nuodydamas deramos pagarbos nerodančius gyventojus.

Dar turim pasakyti, kad Sirija, kaip ir Lietuva, irgi norėjo atominės elektrinės, ją pasistatė, bet kažkoks Izraelis tik ėmė ir subombardavo. Taip kad reikia žinoti, jog mums irgi reikia pasimokyti tokio gero valdymo, nes kitaip ir nepasistatysim.


Bašaro Asado žmona ir kita propaganda

Asma al Assad, garsioji ir žavioji Bašaro al Asado žmona, katra jau belenkiek vaikų pagimdė, o yra žavinga ir jauna, kaip ir prieš keliasdešimt metų, todėl tik iš piktumo ir pavydo jai atimta teisė įvažiuoti į Europą
Štai ir puiki šeimyninė nuotrauka, kur Bašaras al Asadas su megztuką kelnėsna susikišusia Asma ir džiaugsmingu vaiku peržiūrinėja kokias tai nuotraukas

Čia dar reikia paminėti, kad nuo seno Bašaras al Asadas garsėja savo išskirtine žmona Asma al Assad, kuri labai gražiai atrodo ir pavyda kelia visiems, kam tik papuola.

Ir dar reikia pasakyti, kad labai negražiai čia visi pyksta ant Bašaro al Asado, nes jis tiktai gero savo šaliai nori, o visur tiktai pikta Vakarų propaganda. Nes tiktai propaganda gali teigti, kad toksai gražus ir geras žmogus gali taip kenkti savo šaliai ir žmones naikinti. Štai tokia pati šlykšti propaganda sako, kad ir koks nors LukašenkaBaltarusijos irgi esąs diktatorius, o žmonės ten dingsta be žinios ir supūva kalėjimuose, o tai neteisybė visiškai, nes mes žinome, kad yra kitaip.