Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

BBL

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
08:50, 21 gruodžio 2009 versija naudotojo Tararaika (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

BBL - gi ne Baltic Basketball League, o mitinė kažkokia organizacija, apie katrą rašo Lietuvos Žinios košmariškame straipsnyje apie Drąsių Kedį ir pedofilijos skandalą - menamai čia gal ir toji, o gal ir ne toji vis Karštame Komentare minima pusiau ne tai saugumo, ne tai atvirkščiai slapta grupuotė, katroji viską organizuoja ir kalta dėl visų bėdų[1].

Tai čia pagal tą dar gaunasi, kad ir generalinis prokuroras Algimantas Valantinas besąs šiųjų statytinis, o šita grupuotė dar ir matomai gal netgi prezidentą kontroliavo ir išvis viską valdo Lietuvoje. Taip kad išties tai versijų čia gali būtų gyvas velnias ir visokių vardų, pavardžių ir pravardžių galim belenkiek surasti, kurios panašiai prasideda, tai aišku sąmokslų tyrėjams daugybė čia darbo gaunasi po visokias versijas aiškintis...

Tai čia tokia citata iš ten: "vienas "B" garantuodavo ilgą ir nesėkmingą auditą, kitas "B" pasirūpindavo vangia prokurorų priežiūra, o "L" pareiga buvo apsaugoti klientus nuo per didelio ikiteisminio tyrimo pareigūnų uolumo.

Įvairios BBL versijos

Tai jau tų versijų apie tai, kas yra BBL - labai daug. Taigi tarp visokių komentarų internetuose atradome ir tokią, kad tai gal ir kažkokie mat p.Barkauskas, p.Boreika ir p.Liutkevičius, kaip kad teigė kažin koks Lietuvos Žinių kometatorius, nenurodantis šiųjų BBL vardų (o su skirtingais vardais visų šių pavardžių internetuose - gyvas velnias!)[2].

Gi kitas Lietuvos Žinių komentatorius vat parašė, esą pavardės galį būti ir kitos[3]:

 • Boreika
 • Vytautas Barkauskas arba Kęstutis Betingis
 • Kęstutis Lančinskas arba Laima Garnelienė

O gi pagal šiaip pavardes paieškoję dar internetuose atradom kažkokį komentatorių pas Račą, kur rašo sąrašą, katras net ne BBL, o netgi BBPL[4]:

 • Boreika
 • Barkauskas
 • Palaitis
 • Liutkevičius


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

 1. http://www.lzinios.lt/lt/2009-12-15/tyrimas_2/dvi_raudonkepuraites_ir_generalinis_prokuroras.html
 2. http://www.lzinios.lt/lt/2009-12-15/tyrimas_2/dvi_raudonkepuraites_ir_generalinis_prokuroras.html?komentarai&psl=2
 3. http://www.lzinios.lt/lt/2009-12-15/tyrimas_2/dvi_raudonkepuraites_ir_generalinis_prokuroras.html?komentarai&psl=2
 4. http://racas.lt/prezidentes-pirmasis-veto-aukstai-pakelta-kartele/#comment-34448