Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Andrius Užkalnis. „Anglija: apie tuos žmones ir jų šalį": Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Pristatymai, pasirašymai, susitikimai su skaitytojais)
(Atšaukti 86.100.107.136 (Aptarimas | įnašas) versiją 18227)
Eilutė 10: Eilutė 10:
 
== Pristatymai, pasirašymai, susitikimai su skaitytojais ==
 
== Pristatymai, pasirašymai, susitikimai su skaitytojais ==
  
P
+
Plačiai buvo paskleistas gandas, kad Užkalnio knygų pristatymo metu koncertuos [[Minedas|Minedas]], [[Natalija Zvonkė|Zvonkė]] ir kiti popso atlikėjai, taipogi bus vulgarūs šou ir azartiniai žaidimai (įėjimas nuo 18 m.). Tačiau nieko panašau neįvyko nes bilietų parduoti nepavyko, o atėjo tik Andriaus sesuo [[Beata Nicholson]], rabinato atsiųstas [[Ričardas Savukynas]] ir tie atėjo tik iš gailesčio.
 +
 
 +
Bet knyga buvo išplatinta [[tinklinis marketingas|tinklinio marketingo]] būdu ir piniginės nenukentėjo.
 +
 
 +
Mus pasiekė nepatvirtinta informacija [[VLKK|VLKK]] jau paskelbė kad knyga nėra rekomenduojama skaitymui nes "skleidžia žalingas, tendencingas ir nepagarbias valstybės institucijoms mintis, kiršina skaitytojus, juodina mūsų praeitį ir sėja sėklas nepaklusnumui prieš valdžią ir institucijas" ir rekomendavo kad Kalbos Komendatūra keltų bylą autoriui ir leidyklai.
 +
 
 +
 
 +
[[Category:Knygos]]

14:22, 23 balandžio 2010 versija

Andrius Užkalnis melagingai tvirtino esą rašė šią knygą penkiolika metų ir ji yra iškentėta. Iš tikrųjų jis vargais negalais pririnko internete belenko ir štai jums ir prašom.


Atsiliepimai apie Andriaus Užkalnio knygą

Ieškokite lentynose, stiklo taros supirktuvėse ir prekybos kioskuose!


Pristatymai, pasirašymai, susitikimai su skaitytojais

Plačiai buvo paskleistas gandas, kad Užkalnio knygų pristatymo metu koncertuos Minedas, Zvonkė ir kiti popso atlikėjai, taipogi bus vulgarūs šou ir azartiniai žaidimai (įėjimas nuo 18 m.). Tačiau nieko panašau neįvyko nes bilietų parduoti nepavyko, o atėjo tik Andriaus sesuo Beata Nicholson, rabinato atsiųstas Ričardas Savukynas ir tie atėjo tik iš gailesčio.

Bet knyga buvo išplatinta tinklinio marketingo būdu ir piniginės nenukentėjo.

Mus pasiekė nepatvirtinta informacija VLKK jau paskelbė kad knyga nėra rekomenduojama skaitymui nes "skleidžia žalingas, tendencingas ir nepagarbias valstybės institucijoms mintis, kiršina skaitytojus, juodina mūsų praeitį ir sėja sėklas nepaklusnumui prieš valdžią ir institucijas" ir rekomendavo kad Kalbos Komendatūra keltų bylą autoriui ir leidyklai.
  1. http://grybukaras.livejournal.com/12141.html