Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Anatolijus Subotinas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: {{Abejotinas}} '''Anatolijus Subotinas''' - vienas iš Sausio 13 perversmininkų ir kolaborantų, kurie talkino per [[Sausio 13] užgrobiant TV bokštą, atvedė ten kareiviu...)
 
(Jokio skirtumo)

Dabartinė 11:55, 28 gruodžio 2018 versija

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Anatolijus Subotinas - vienas iš Sausio 13 perversmininkų ir kolaborantų, kurie talkino per [[Sausio 13] užgrobiant TV bokštą, atvedė ten kareivius ir jiems įėjimus atidarinėjo. Buvo Vilniaus radijo telefono ryšio tarnybos inžinierius, o kartu atsargos papulkininkis[1].

Radijo telefonas anais laikais tai buvo kaip ir mobiliakai, tik didelio čemodano didumo, naudojami abai ribotai visokių tarnybų. Tai vat tos tarnybos su KGB kaip nors siedavosi, o dėl to ir tokie vat tipai ten atsiradavo gal.

Taigi, atrodo, kad tas Anatolijus Subotinas ne tik kad šiaip kur iš baimės kareivius įleido, o buvo ir vienas iš organizuotojų, ir paskui dar ir vadovavo kareiviams, tai yra, tapo viršininku tame užgrobtame bokšte ir pats kareivius siuntinėjo[2].


Dar žr.

Gal kuo ir susiję, o gal ir nesusiję:


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2012-01-12-1991-uju-sausio-13-osios-ivykiu-kronika/75320
  2. http://www.laisve15.lt/lietuva-budi/televizijos-bokstas/liudytojai-prisimena/306-satas-dainius-vilniaus-technikos-universiteto-studentas