Last modified on 7 spalio 2011, at 21:36

Žalieji

 Ekologiskas.jpg  Šis straipsnis yra ekologiškas
Straipsnis nėra genetiškai modifikuotas, nėra pridėta chemijos, Rašant straipsnį naudoti atsinaujinantys energijos šaltiniai.

Žalieji už teisybę kovoja, už ekologiją, už gamtą, už žmogaus teisę gyventi švariame pasaulyje ir harmonijoje, be ligų, užterštumo ir visokio smogo, be kenksmingos spinduliuotės ir taip toliau, taip kad už gėrį visa tai, taip kad nuo to čia ir visa ta žalia spalva.

Bet kaip tais gaunasi, kad kur tik žalieji, tai taip ir pasimaišo aplinkui kokie nors juodieji ir raudonieji, o kai pasiaiškini, tai ir paaiškėja, kad arba ten komunistai, arba kokie nors anarchistai, taip kad ir klausimas čia iškyla: KPŠ?


Dar kitąsyk, neaišku kaip, žalieji susidraugauja su žydraisiais.

Dar pastebėtina, kad keistais būdais tikri žalieji tėra veganai, o visi kiti - tai kažkokie ten apsimetėliai. Ir dar įdomu, kad nieko bendra žalieji neturi su visokiomis E raidėmis, o ir supermamos šmaikštašiknės tų žaliųjų gal tiktai klausosi, tačiau prisideda prie judėjimo keistais būdais pirkdamos ekologiškas prekes, kurios kainuoja 5 kartus brangiau, o išties turi tiktai visokį žalingą poveikį gamtai, nes jų gamybai susieikvoja 10 kartų daugiau naftos.

Žydrųjų ir žaliųjų draugystę įamžinantis pavaizdavimas

Žalieji išsivystė industrialinės epochos metu, kai viskas buvo apšnerkšta pramonės atliekomis, krito rūgštieji lietūs, o varlę sutikti darydavosi staigmena, tačiau greit tai išvirto į didelę politiką, ir žalieji puolė kurti partijas, savo veiklą nukreipiant prieš viską iš eilės. Labiausiai isteriją sukelia atominės elektrinės, bo žaliųjų manymu mokėti dideles subsidijas žaliesiems verslininkams, kad jie prisistatytų Kinijoje prigamintų saulės batareikių ir vėjo malūnėlių, yra didelis gėris. Europoje pats garsiausias visų laikų žaliasis buvo Joškė Fišeris.

Žalieji pasižymi visokiomis idiotiškomis protesto akcijomis, kurių metu bando parodyti savo meninius ir teatralinius sugebėjimus, ir netgi sabotažais - prisirakina prie bėgių kai vežamos radioaktyvios atliekos ir pan - tam jie specialiai treniruojasi ir veikia organizuotai grupėmis. Už tokias akcijas kokioj nors Vokietijoje policija pasako "nu nu nu", ir tiek - mat žalieji tenais turi didelį politinį svorį, ir bijo juos nors bananu kepštelti per užpakalį. Kartą netgi nutiko taip Prancūzijoje, kad prisiekęs žaliasis sau leido granatsvaidžiu apšaudyti atominę elektrinę, ir berods jo tai nepagavo, tai jam visvien nieko nebuvo. Kartais, tiesa daro ekologinius žygius, kurių metu renka šiukšles.

Lietuvoje žaliųjų judėjimas susikūrė apie 1988 metus ir protestavo prieš viską iš eilės - pradedant nitratais bulvėse, baigiant Ignalinos atomine elektrine. Vėliau protestuodavo prieš [makdonaldas|Makdonaldą]] ir berods viskas. Kaip tais neteko dažnam girdėti, ką jie būtų gero padarę, pvz sustabdę kokia nelegalią statybą. Judėjimas kiek atsigavo nesenai, sukuriant Lietuvos žaliųjų sąjūdžio partiją. Keistas momentas - anys nedrįso pasivadinti tiesiog "žaliųjų partija", matyt bijodami, kad taip susilauktų nekuklios sąskaitos Kruonio hidroakumuliacinės elektrinės statybų, Vilniaus aplinkelio tiesimo ir kitas savu laiku sėkmingai įvykdytas sabotažo akcijas.

Žinomiausi Lietuvos žalieji