Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Šablonas:Apie

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Pipedija UŽDARYTA

Dėl iškilusių techninių problemų su administratoriais (pamestas serverio passwordas) pilnai išjungti kol kas negalime, todėl informuojame: visą medžiagą, kurią čia galite matyti, yra draudžiama matyti. Uždarykite šį puslapį, nes jums neleidžiama čia lankytis.


Login-2010.gif
Artėja garsieji Login apdovanojimai, o jūsų dėka Pipedija tapo nominantė! Ačiū, kad balsavot už PIPEDIJĄ! Mes to neužmiršime! Dar gi pasirodo skandalas šioks toks - prieš laiką paskelbti Login 2010 nugalėtojai!
"Pavarčiau pilediją, tai graudus vaizdas - visus dibilais vadina, viskuo nepatenkinti ir dėl visko burba.... Koks tai liūdnas vaizdas, gaila žmonių, kurie visa tai sukūrė." - Anonimas apie Pipediją.

Pipedija yra Internetų enciklopedijapseudopodija, apie alternatyvią realybę, nesivadovauja kriterijais irgi moksliškumais, o tik kaupia tautosaką, gandus ir folklorąinternetų ir visokių nuogirdų. Deja, tai ne mažvaikių puslapis, tadgi ir liguistus žodžių kratinius ar mažvaikiams juokingas blevyzgas čionai galite užmiršti.

Kaip ir visa tautosaka, Pipedija yra tendencinga, netiksli, klaidinga, iškreipta, nepilna ir t.t.. Bet užtat turi humoro jausmą. Jei neturite humoro jausmo, eikite į Vikipediją.