Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Login 2010 nugalėtojai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Nors dalis čia esančios informacijos panaši į šyvos kumelės sapną, viskas čia patikrinta, gal netgi suderinta su aprašomuoju žmogum, jo perskaityta ir patvirtinta! Taip kad neabejokite, švieskitės, mokykitės, gilinkite savo žinias ir prisidėkite prie teisingesnės informacijos skleidimo!
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!
  • Akivaizdu, kad yra laiko kaip nors kūrybingiau sureaguoti ir šmaikščiai pateikti interpretacijas dėl fėjko apie šiųmečius Login laureatus paskelbimo per Račo vadovaujamą agentūrą BNS. Tikrieji Račo Dundukai, ko gero, išplatino Draftą - kažkokią zagatofkę or darė tikslinį politinį - vekonominį pijarą!

Čia dabar aišku, kad laimėjo Dalia Grybauskaitė, o Pipedija į renginį paprasčiausiai nebetilpo, nes buvo norima pristatyti didžiausios šiukšliadėžės pavidale, kad galėtų tilpti kuo daugiau žmonių. Tuo būdu Login 2010 apdovanojo kažkokį Anoniminį Komentatorių, tai iš karto tas buvo palankiais šūksniais įvertinta Anonimo, Unknown Artist ir kitų pseudonimų naudotojų stovyklose. Dabar aišku, kad konferencija Login 2010 - iš anksto surežisuotas šhow, kurio baigtį dar paskelbė ir Delfis...

Galima tvirtinti irba paneigti, kad Račas sušiko konferenciją. Atrodytų net gi įtaigu, jei prisiminsime, kad pernai anam atiteko net du abdovanojimai! Bet gi akivaizdu, kad kažkodėl Lietuvoje triumfuoja bevardžiai, o Pipedija tam - puikiausias spėjsas:)