Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Visatos Valdovas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Platinama visokia atributika, sektos nariai priverčiami pirkti atvaizdus su kažkokia pele, pasipuošusia karūnomis, o nei neįtaria, kad tai gali būti tiesiog reptilijanas, pasislėpęs graužiko kailyje.

Visatos Valdovas - taigi aišku, kad Rokiškis Rabinovičius, nes nupušęs žiurkėnas jau kažinkiek metų, kaip pradėjo skelbtis tokiu tapsiantis. Aišku, kad jei jau taip, tai per tiek metų turėjo ir tapti šitokiu, nes jei nebūtų tapęs, tai gulėtų dabar kokioje nors gydykloje, nes kokia nors šizofrenija tai būtų arba šiaip, ne mūsų realas, o paralelinė visata kažkokia.

Tai, kad visuomenėje egzistuoja kažkokie tokie nemalonūs reiškiniai, kai slapta ir neatsiklausęs visuomenės, kažkoks žiurkėnas Rabinovičius tampa Visatos Valdovu - tai rodo, kad netoli pažengėme nuo fašistinės santvarkos. Neturi balso paprastas darbo žmogus.

Kartais dar Visatos Valdovu klaidingai būna pavadinamas anoksai Ričardas Savukynas, bet anas išties su tuo nieko bendro neturi, nes tėra apgailėtinas, varganas Rokiškio Rabinovičiaus buhalteris, kažkokia kanceliarinė žiurkė tiesiog.


Visatos Valdovas - šlykšti žiūrkė

Dėl savo sąsajų su visokiais politikais, žurnalistais, klanais ir neaiškiomis finansinėmis struktūromis, o ir matomai žydomasonių sąmokslu žiurkėnas paėmė reikalus į savo rankas ir dabar kontroliuoja chemtreilų purškimą ant Lietuvos, psichotronus bei kitą įvairią įrangą, su kuria plauna smegenis nekaltiems žmonėms.

Pasižiūrėjus į garbintojų ordas, kurios vis eina pas Rokiškį Rabinovičių į feisbuką ir blogą, abejonės nei nekyla - tai panašu į kažkokią sektą. Ir negana to, jie visi neša jam grynuosius didžiuliais kiekiais. Vaikai žmonėms neprivalgo, patys skurde, o atmata, pasivadinęs Visatos Valdovu, reikalauja kad jam būtų atiduota viskas, iki paskutinio cento. Ir kur žiūri VMI? Ats. nežiūri, nes tai matyt kokia nors religinė bendruomenė.

Šlykštu žiūrėti, kaip galima taip tyčiotis iš žmonių. Surenka pinigus, praėda, giriasi apie tai kaip per pietus išleido 200 eurų ir liko nepavalgęs. Sarmata tiesiog.

Argi taip galima tyčiotis iš žmonių? Tai šlykščiau, nei visoks dešinysis trolibanas bei visokie liberobliai kartu sudėjus. Jaunoji karta prisižiūri tokių vaizdelių ir paskui eina žudyti žmones, plėšti neįgaliuosius, užmiršta senąsias vertybes, ištvirkauja, geria alkoholį ir netgi, atleiskite, pisasi kur nors turistiniuose žygiuose.

Iki ko nusirito Lietuva, skurdas, neapykanta ir beviltiškumas.