Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Viktoras Janukovičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Viktoras Janukovyčius)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Auksinis Janukovičiaus portretas, rastas euromaidaniečių didinguose Janukovičiaus rūmuose (Užrašyta - "su jubiliejumi, Viktorai Fedorovičiau! Naujų jums "šachtininkų horizontų")

Viktoras Janukovičius - toksai plačiai žinomas zekas iš Ukrainos, visam pasauliui įrodęs, kad netgi du kartus kalėjime sėdėjęs nusikaltėlis be problemų gali tapti ištisos šalies prezidentu, jei tik gauna pakankamą paramą iš Kremliaus. Ukrainoje Viktoras Janukovičius meiliai vadinamas kaip Zekas (t.y., kalinys) arba kaip Janušesku (prisimenant tokį Čiaušesku).

Kaip sako gandas, už sutarties dėl Ukrainos asociacijos su ES pasirašymą Viktoras Janukovičius paprašė kompensacijos - 160 milijardų dolerių. O paskui esą anas nusileido, kad užtektų ir 200 milijonų, tiktai jam asmeniškai. Kita vertus, gal tai ir melas, nes neabejotina, kad Janukovičius ir iš Rusijos pinigus gali gauti, o ir šiaip nepriklausomai sukasi, nes vos per porą metų buvimo valdžioje, jis sugebėjo tapti vienu iš kelių turtingiausių visos Ukrainos žmonių, tai kam gi jam dar pinigų reikia?

Viena tiktai nekelia abejonių - Janušesku puikiai sutaria su visokiais marginalais, taip kad tituškos, kuriuos tūkstančiais samdo jo žmonės, ne šiaip sau tampa tokia neliečiama ir į jokius kalėjimus nesodinama asmenų grupe.


Viktoras Janukovičius ir Julija Timošenko

Viktoras Janukovičius didžiai dėkingas Vladimirui Putinui, nes gi suko dujų aferą: pirkdavo dujas iš kažkokios rusiškos firmos už pigiau, o savo tarpininkavimo firmai pasilikdavo didelius pinigus, nes jais paremdavo prokremlines jėgas.

Paskui kai atėjo Oranžinė revoliucija ir buvo nuverstas prezidentas Kučma, šitą aferą nutarė sustabdyti tokia Julija Timošenko, kuri tarpinę firmą pašalino ir perrašė sutartį su Gazprom, kad būtų viskas pigiau. Štai tada Janukovičius buvo išmestas, kaip musė iš sriubos, bet vat tuo pačiu Gazprom ėmė ir staiga dujų kainas padidino belenkiek. Ir gavosi, kad krūvas pinigų paimančio tarpininko neliko, bet dujų kainos užtat belenkiek padidėjo.

O paskui atėjęs į valdžią Viktoras Janukovičius šito reikalo neužmiršo, tad po kiek laiko, pasistatęs savo teisėjus ir prokurorus už tą patį dalyką Juliją Timošenko ir nuteisė, apkaltinęs, kad toji pasirašė Ukrainai nenaudingą sutartį. Aišku, čia išties ne Ukrainai, o pačiam Janukovičiui nenaudingą sutartį, nes nesigavo kremlinių pinigų legaliai imti.

Štai jums ir prašom, kaip gražu.


Viktoras Janukovičius - kalinys

Viktoras Janukovičius du kartus nuteistas, tačiau abu teistumai, kaip skelbiama, esą yra panaikinti.

Pirmą kartą Viktoras Janukovičius teistas 1967 metais, už apiplėšimus. Kaip paaiškėjo, anas dar nepilnamečiu būdamas, įsivėlė į kažkokią nuskalstamą gaują, vardu "Pivnovka" (rus. "Пивновка"), kur vogdavo iš žmonių, moterims iš ausų grubia jėga išplėšdavo auskarus, atimdinėdavo rankinukus ir taip toliau. Viena iš veiklų buvo brangių kailinių kepurių vagystės - anas įsėlindavo į kokį nors viešą tualetą, pamatydavo ant tupyklos tupintį žmogų su kepure ant galvos, griebdavo tą kepurę ir pabėgdavo. Už šitas savo veiklas Viktoras Janukovičius buvo nuteistas 3 metams sėdėjimo nepilnamečių kolonijoje. Tiesa, išėjo laisvėn po nepilnų metų - susidėjo amnestija ir kolonijos administracijos rekomendacijos, nes tasai sutiko bendradarbiauti ir dirbti skundiku.

Antrą kartą Viktoras Janukovičius nuteistas 1970 metais už vidutinio sunkumo kūno sužalojimus, 2 metams. Kaip sklando gandai, paprasčiausiai subadė kažkokį žmogų peiliu, bet nemirtinai ir be suluošinimo, tai ir gavosi vidutinio sunkumo sužalojimai.

Trečią kartą jau po antro atsėdėjimo Viktoras Janukovičius buvo teisiamas už išžaginimą nenatūraliu būdu, vos išėjęs iš kalėjimo 1972 metais. Byla nutraukta. Tiesa, šita istorija dažnai painiojama su antru atsėdėjimu, bet išties - nenuteistas, vadinasi nekaltas.

Kažkodėl 1978 metais abudu teistumai Viktorui Janukovičiui buvo panaikinti kažkokiu keistu teismo sprendimu, kurio niekas dabar negali surasti. Įdomi detalė, kad teistumą anksčiau laiko panaikindavo tik tam tikriems asmenims, dirbantiems su KGB, nes taip reikdavo, norint nuslėpti agentų praeitį.