Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Vamzdis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Vamzdis arba Krantinės arka - taigi toji skulptūra, kuri 2009 metais ant Nėries kranto kažkur Vilniuje buvo pastatyta ir katra visiems akis bado, nes pinigus kainavo, valdžia sumokėjo, o niekas nesupranta kam tas vamzdis negražus ir ką jis vaizduoja.

Vamzdį sukonstravo toksai Vladas Urbanavičius, tai anas taip paaiškino, kad šita skulptūra yra apie tai, kad neaišku kam menas skirtas ir kad visi savo nuomonę turi pasakyti. Tai visi ir pasakė, kad vamzdis negražus. O paskui jau suprato, kad tas vamzdis simbolizuoja korupciją, nes valdžia pinigus vagia ir neaišku kur išleidžia, taip kad visos valdiškos įstaigos besančios kaip tas vamzdis, į kanalizaciją panašus.

O nedaugelis težino, kad vamzdis buvo padarytas iš naftotiekio Družba gabalų, po to, kai Rusija nutarė dėl kažko pašantažuoti Lietuvą, mat galvojo kad kranelius užsuks, pasakiusi jog remontuoja ir privers kažką ten draugauti bei pinigus jiems už tai papildomus mokėti, nes žodis "družba" reiškia draugystę. Taigi Lietuva kažkuo ten neįtiko ir naftos tiekimą Rusija sustabdė visam laikui. Tai irgi čia toksai paminklas draugystei su Rusija.