Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lituanicon logotipas.jpg
Dėmesio dėmesio, didžiausias Lietuvos fantastikos festivalis - Lituanicon, vyks ir šiemet! Apsilankykite Lituanicon puslapyje, o taip pat užsiregistruokite ir FB evente!

Vaibas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Va taip va tie dibilai Gedimino pilį pardavinėjo
 600px-Radiation warning symbol.svg.png 
Šis puslapis yra radioaktyvus!
Nepasiduokite panikai. Ramiai uždarykite naršyklę. Kreipkitės į artimiausią medicinos įstaigą.

Vibe.lt (a.k.a vaibas) - anoksai tai internetas, tviterio klonas. Už tviterį taigi geresnis, nes beveik neturi gykų su savomis blevyzgomis. Bet gausu maliafkų ir tiesiog dibilų, katrie antai teršia vaibą visokiausiais oligofreniškais paistalais apie prarastą, surastą, atrastą, naują, seną meilę, bachūrą ir tataigi panašiai. Bet tai taipogi ne paslaptis, kad vaibe daug užsimaskavusių pseudointelektualų ir ūbermenšų. Ale ką jie jie ten daro, Pipedija nežino!

Idantinai, nieko padoraus ten neprisapaliosna, nes rašyt lopai duoda tik 160 simbolių!

Sklando gandai, kad vaibą įkūrė ta pati pogrindžio chėbra, ar kažkokie kiberpankai... Čia jau Pipedija siūlo jumis būti atidžiais ir bet ko vaibe nerašyti, tataigi paskui dar nuhakins jūsų kantiuperį!

O čia vaibo logotipas, katras akivaizdžiai nuo rss ženklo nukopipyzdintas

Gedimino pilis

Tai čia dar yra toks žinomas dalykas, kad ta pati vaibo chėbra kadaisna bandydama parduoti pačią Gedimino pilį sukėlė milžinišką skandalą! Tą anų draugišką skelbimą labai noriai paviešino Lietuvos žiniasklaida, putojosi ir blogeriai ir reklamščikai ir teisėsauga. Tai čia dar Pipediją šaltiniai informavo, kad vaibas Gedimino pilį naudoja vienoje iš savo reklaminių nakleikų, katras maliafkos senamiesty ant stulpų klijuoja.

Nestovi? Pasiguosk. Vibe.lt.jpg