Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Vadimas Tituška

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Vadimas Tituška puola fotografą, o tasai bando pabėgti atbulas, tuo pat metu fotografuodamas. Į visą šitą abejingu žvilgsniu žiūri Kijevo mentas, kuris puikiai žino, kam šitie tituškos dirba.

Vadimas Tituška arba Вадим Титушко, tarp savo sėbrų dar žinomas, kaip Rumunas - toksai garsus tituška iš tolimos Ukrainos, kur pagarsėjo tuo, kad jį netikėtai užpuolė kažkokia žurnalistė ir kažkoksai fotografas, į kurių galvas bei įrangą šis vaikinas buvo skaudžiai sumuštas ir paskui tampomas po teismus. Tik visa laimė, kad Ukrainos teismai pasirodė humaniški ir jau anksčiau teistą (aišku nekaltai) Vadimą Titušką nuteisė tiktai lygtinai.

Žinoma, kad visa ta istorija su Vadimu Tituška atsitiko tiktai todėl, kad jis dalyvavo kažkokioje antifašistų demonstracijoje, nes ir pats matyt yra antifašistas.

Dar buvo keistai, kad nors ir nufotografuotas, ir su aukščiausios Ukrainos valdžią palaikančiomis grupėmis marširavęs, Vadimas Tituška buvo nerandamas, nors patsai vidaus reikalų ministras žadėjo jį surasti. Paskui jį visgi surado kažkokie internautai, o norėdami susidoroti, Vadimo Tituškos pavarde ėmė vadinti visokius ukrainietiškus pacukus ir šiaip marozus[1].

Per teismą Vadimas Tituška skelbė, kad tą žurnalistę, kurią suspardė ir primušė, jis išties esą gynė. O tą fotografą, kurį irgi suspardė ir primušė, tai matyt irgi gynė. Ypač gerai tas gynimas matosi nuotraukose. Dar paskui tas Vadimas Tituška sakė, kad tai fotografei ne pro šalį būtų daugiau pasimokyti kaip gintis ir kad teisibės Ukrainoje nėra, nes nekaltai jį nubaudė.

Dabar gi Vadimas Tituška bando bylinėtis su tais, kas marozus pavadina tituškomis, nes jį esą šitokie išvadinimai žeidžia kažkaip, o gal netgi pažeidžia autorių teises, nes tik jisai taip gali vadintis, kadangi čia jisai tokį performansą sugalvojo[2].


Faktai apie Vadimą Titušką

Vadimas Tituška gyvena Baltosios Cerkvės mieste. Užsiimdinėja budo tenykščiame sporto klube. Kažkokiame budo čempionate atstovavo Ukrainą. Yra dibilas. Šiuo metu - du kartus teistas - pirmą kartą už kažkokį apiplėšimą, už kurį atsėdėjo, o antrą kartą - už dviejų TV žurnalistės ir vieno fotografo sumušimą.

Taip pat žinoma, kad Vadimas Tituška pastebėtas panašiose akcijose ne vieną kartą. Taip pat jis pastebėtas buvo ir kažkokioje akcijoje, kur grupė tituškų bandė nugriauti kažkokios Kijevo mokytojos namą už tai, kad toji kovojo prieš kažkokias ten neaiškias valdžios grupes ir viešino ką nereikia spaudoje.Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://blogs.pravda.com.ua/authors/gnap/5197d26b03c8c/
  2. http://glavred.info/politika/advokaty-vadika-rumyna-hotyat-zapretit-slovo-titushki-256957.html