Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

VPU

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš VPI)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

VPU arba Vilniaus Pedagoginis Universitetas - išties tik Pedagoginis Institutas, sutrumpintai PI. Dar kitaip būdavo VPI - Vilniaus pedagoginis institutas.

Internetuose sklando ir kitas raidžių iššifravimas - Viešnamis Prie Upės. Sako, kažkada anas turėjo sporto komandą - "SK", o sutrumpintai šios komandos pavadinimas rašėsi "PISK", kas turėjo reikšti "Pedagoginio Instituto Sporto Komanda". Ir ant treningų nugarų šioje komandoje visi turėjo užrašus - "PISK". O kadangi PI mokėsi tik merginos, tai galit įsivaizduoti, ką galvodavo tautiečiai, pamatę šią komandą, per šventes belakstančią gatvėmis. O dabar ta komanda vadinasi "Pedagoginio Universiteto Sporto Komanda", t.y., "PUSK". Irgi įdomus pavadinimas...

Gal dėl tokių visokių keistų raidžių iššifravimų galų gale Vilniaus Pedagoginis Universitetas pakeitė savo pavadinimą dar kartą - dabar jau vadinasi Vilniaus Edukologijos Universitetas, o sutrumpinus - VEU, kas irgi skamba nekaip.

Mokslo sferoje VPU labiausiai garsėja gi tuo, kad suteikė garbės daktarės vardą kažkokiai Jūratei Statkutei de Rosales, užsiimančiai tuo, kad rašo kažkokias knygas iš istorinių kliedesių.


 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Sertifikuoju, kad aukščiau parašyta gryniausia nesąmonė!Pedagaškė garsėja savo "Šviesa" ir Šapoka - ir nefig čia liaudžiai makarus kabint ant vienų vietų...


 Nuvola-like search trash.png  Šis straipsnis yra BEVILTIŠKAS!
Šitas straipsnis mums panašus į visišką analfabeto parašytą raidžių kratinį.
Jei tai neatrodo akivaizdu, žiūrėkite diskusiją.
Jei galite parašyti šį straipsnį iš naujo, tegul ir kelis kartus mažesnį, pradėkite tai iškart!

Ir apskritai, dėl Pedagogyno dar galima pasiginčyt kokiuose nors internetuose.