Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Trollface

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Problem, YouTube?

Trollface, dar neopydarų vadinamas Coolface - tai tokia internetų pseudomėmė, atsiradusi kažkur tai krizės pradžioje - apie 2008 m. lapkritį. Iš visų naujų mėmių vienintelė originalesnė ir nesanti šūdu, netaip, kaip visokie "FFFFFFUUUUUUUUU!!!". Vaizduoja internetinio trolio, to, kuris paprastai šika į komentarus ir visus užknisa, užfleimina ir užflūdina visus forumus bei chatus ir šiaip užtrolina visokius dibilus, veido išraišką jam tai darant.

Panašiai atrodo ir delfi'o komentatoriai, nors jų entelekto per mažas normaliai trolint, nebent primityviai.

Labai dažnai atsiranda įvairių pseudointelektualų, teigiančių, kad Trollface turėtų vadintis Coolface ir kad atsirado Jewtubėj, tai tokio neišpasakyto durnumo žmonėms net nėra prasmės kažką aiškinti. Gi iš tiesų Trollface'ą sukūrė toks Whynne. [1]

Naudojimas

Nors šito daikto postinimas visokiuose forumuose ar imageboard'uose kažkam reiškia, kad jis yra imbicilas ir tu jį visą laiką trolinai, trollface'as taip pat yra naudojamas ir visokiuose šūdkomiksiuose, kartais net sumix'inamas su visokiais ten RageGuy ar F.A.G.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://whynne.deviantart.com/art/Comic-Trolls-98357844