Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Gintaras Tamošiūnas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Tamošiūnas)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Anoks nepriklausomas kanidatas į Vilniaus miesto savivaldybę. Neaiškiais keliais dasikasęs ir savo agitaciją kaišiojąs Pipedijoje. Politikas, nepabūgęs savo ranka ir iš atviro IP parašyti Apie save:

Apie save

Gintaras Tamošiūnas. Gimė 1976 m. rugpjūčio 8 d., Vilniuje gyvena nuo 1991 m., mokėsi Vilniaus 48-ojoje vidurinėje mokykloje. Studijavo Mykolo Riomerio Universitete, gavo teisės bakalauro ir viešojo administravimo magistro diplomus. Iki 2007 m. gyveno Šeškinės mikrorajone, šiuo metu gyvena sodų bendrijoje “Gamta”. Vedęs, turi 2 vaikus - dukrą ir sūnų.

Nuo 2002 m. kovo ir šiuo metu dirba Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Civilinės saugos ir viešosios tvarkos departamento direktoriaus pavaduotoju.

Kandidatas į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą. Daugiau informacijos: http://www.gintarastamosiunas.lt


Dar žr.: