Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Tailandas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Tailandas - viena iš gana nusisekusių Indokinijos valstybių, nes kadaise buvo nepriklausoma karalyste, kuri vadinosi Siamas, tai gal dėl to per visus Indokinijos karus liko stabilesnė, nes nebuvo paprasta kolonija, o dar paskui sugebėjo išvengti visokio komunizmo, kuris aplinkui plito kaip maras. Vienok turtais pasižymėjusi tarp visokių aukštuomenių, paprastesnių žmonių tarpe taip ir liko skurdi valstybė.

Šiais laikais Tailandas labiausiai garsėja turizmu, o taip pat tuo, kad tenai pilna visokių prostitučių, kurios abiejų lyčių ir nelabai skiriasi. Senas bajeris - tai spąstai visokiems turistams, kai panomis apsimetę vyrukai suteikia seksualines paslaugas. Aišku, venerinės ligos nuo tokių apgavysčių niekur nedingsta, tai šito irgi yra pilnas Tailandas.

Vienok, kai šalis persiorientavusi į turtingus turistus, o skurdo tenai tiek, kad pavienis turistas ten per savaitę išleidžia daugiau, nei vidutinė tailandiečių šeima uždirba per metus, tai turistai yra visai mylimi ir gerbiami. Tik kad visi rekomenduoja tiems turistams pernelyg neįsijausti ir neiti į tas vietas, kurios nėra saugomos, nes mažka kas gali atsitikti.

O dar Tailandas garsėja Tailando boksu, kuris, kaip spėjama, atsirado iš to, kad Prancūzijos jūreiviai prieš kelis šimtus metų į Tailando uostus atvažiavę, susikapodavo su vietiniais, o per tai šiuos apmokino kraštutinai paprastų, grubių ir kartu efektyvių prancūziško bokso būdų. Transformavęsis, šitas boksas ir tapo vienu iš efektyviausių Rytų kovos menų. Tai šitas dalykas tikrai Tailande yra aukštumoje. Todėl muštis su vietiniais nepatariame.