Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lituanicon logotipas.jpg
Dėmesio dėmesio, didžiausias Lietuvos fantastikos festivalis - Lituanicon, vyks ir šiemet! Apsilankykite Lituanicon puslapyje, o taip pat užsiregistruokite ir FB evente!

Tadas Blinda

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Tadas Blinda - buvo garsus filmų herojus ir senų laikų lietuviškas Robinas Hudas, tik su tautiniu atspalviu, kovojęs prieš kokius tai grobikus ar tai ponus, vagis ir plėšikas, tačiau mėgdavęs pagerti ir pasiautėti. Tai buvo ta proga ir kažkoksai lietuviškas kino filmas, kuriame anasai siautėjo.

Dar vėlesniais laikais, prieš porą dešimtmečių, kai kažkas sukūrė pirmą alternatyvios Vikipedijos variantą, tai anas dar buvo tapęs kažkokiu personažu anglakalbiuose puslapiuose, tačiau gyvavo tenai neilgai ir ilgainiui nunyko. Liko tik žemiau matomas, nelabai suprantamas tekstas apie Tadą Blindą, panašus į kažkokius atsitiktinius kliedesius.


Tadas Blinda iš kažkokios internetų senovės

Tadas Blinda - dirbtinis veikėjas, sukurtas gotų pagrindu. Prototipas jam buvo anoks Bendas. Labai staigiai išpopuliarėjo, tapo žinomu ir Lietuvoje, ir už jos ribų, o paskui taip pat staigiai nunyko. Be visų kitų kaltinimų, buvo kaltinamas:

Tadas Blinda

Žinoma, tai buvo nesąmonė. Bet labai populiari nesąmonė.