Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Stop ACTA

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Štai tokia atmintinė, kurią turi perskaityti kiekvienas, nes abejonių nekyla, kad ir provokatorių gali atsirasti, o tada tik duok bananams valią!

Stop ACTA - taip skelbia visokie blogeriai, internautai ir netgi supermamos šmaikštašiknės, nes kokia tai neaiški sutartis ne tik žada apriboti žodžio laisvę ir uždrausti ką papuola, bet ir prastumti kokias tai autorių teises, pagal kurias ūkininkai turės auginti GMO, nes kas neaugins - tai bus piratai. Ir tatai yra ne šiaip kalbos, o pati ACTA sutartis visame gražume.

Taip kad daug netuščiažodžiaujant, 2012 metų Vasario 11 dieną bus mitingas priešais Vyriausybę, kurio metu žmonės ir pasakys, ką galvoja apie valdžiažmogius ir jų savivalę. Ir tame mitinge netgi gali dalyvauti ir Pipedija pačios Donaldos Vasiliauskaitės pavidale! Skubėkit pamatyt, pakol dar Pipedijos neuždarė, o jos rašinėtojų nesusodino!

Taip, kadangi humoras netinka, o be to visad yra apie ką nors, tai visada bet koks humoras pažeidžia autorių teises ir intelektinę nuosavybę. Taip kad kaip bus su Pipedija, kai tokie įstatymai įsigalios, tai čia jau net ir Pipedijai aišku.

Upd. taigi jau blogeriai visai pasiuto ir Skirmantas Tumelis kartu su Commonsense.lt ėmė ir padarė įstatymo projektą, kurį dabar stums valdžion, kad valdžia denonsuotų Lietuvos gėdą ir apsiplautų iš šūdus nuo veido!

Upd. taigi jau randasi ir tų, kas prakišinėjo ACTA sutartį sąrašas, kad būtų neužmiršti tie politikai, kas bando cenzūrą internetuose įvest - ACTA gynėjai.


Dar žr.