Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Smaugliai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Smaugliai arba Udavai - gi ilgiausiai gyvavusi Vilniaus Brigados smogikų atplaiša, ilgainiui išvirtusi į eilinę pinigų padirbinėtojų ir banditų gaują, kurios bandymai užsiimti reketu išvirto ir į galutinę žlugimo priežastį.

Nesgi jau seniai visi spėjo įsisavinti, kad reketas - absoliutus valstybės monopolis, vadinamas mokesčiais. Ir jei dar į vagį, žmogžudį ar pedofilą valstybė gali žiūrėt pro pirštus, tai reketuotojų nepasigaili niekas.

Taigi susikūrę jau po to, kai buvo išgaudytos kitos Vilniaus Brigados torpedų grupelės, šieji nulindo giliau pogrindin ir ėmė veikti pernelyg nesiafišuodami, bene labiausiai sėkmės pasiekę apie 2003, kai atkreipė į save įdėmesnį ONTT dėmesį, o štai tada gauja ganėtinai sparčiai ėmė ristis, per kelis kartus buvo išgaudyta, ir vis kiekvienąsyk įkliūdavo per savo durną norą grąžinti buvusią brigadinę šlovę ir tapti reketuotojais. Tai aišku, kai tik prikibdavo prie kokio verslininko - tai ir išsyk į kalėjimą...

Gi pagrindinės Smauglių veiklos sritys buvo plėšimai, narkotikai, pinigų padirbinėjimas, sukčiavimai, pinigų plovimas, žmonių grobimas ir taip toliau.

Gi įdomus dalykas tas, kad išmušus Vilniaus Brigadą, su šiosios likučiais ėmė bendradarbiauti ir kaip kurie iš Kauno veikėjų, taip kad čia kaip sakant, integracija.

Tai čia vat pavyzdžiui garsesni Pipedijai žinomi smauglių gaujos nariai: