Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Seksualiniai šposai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear action button cancel.png 

JŪS NETURITE 18 METŲ

Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami paskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti 18 ar daugiau metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti, uždaryti šitą puslapį ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.

Seksualiniai šposai būna įvairūs, tokie, kokiųjų tikrai ne visi žino ar moka, o daugelio netgi ir negirdėję niekad visai, ale užtat būtent jais seksualinis gyvenimas gali būti pasmagintas taip, kad nei žmonai meilužio reiks, nei vyrui - meilužės! Ir tiktai išmonės lovoje garantuos jums ištikimybę bei šeimyninę laimę! Taip kad Pipedija čia jums parankios visokių smagybių beigi įdomybių, netgi šokiruojančių kažkiek...

(Coming soon...)