Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Sausas įstatymas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Sausasis įstatymas)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
No-Alcohol.jpg
Alkoholio propagandistų rašliava, nes Sausas įstatymas pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo alkoholizmo ir negerti, nes lašas degtinės - milijonas žuvusių smegenų ir kepenų cirozė, todėl gerti yra nesveika. Tai yra alkoholikų pagalbos šauksmas, bandan pasiteisinti, kur atlyginimą pragėrė ir kad juos reikia gydyti. Rekomenduojame kreiptis į garsų gydytoją Aurelijų Verygą ir padidinti mokesčius degtinei, o taip pat kad Sausas įstatymas būtų uždrausta vardan moralės gerinimo.
Alkoholis-nuodai.jpg

Sausasis įstatymas arba prohibicija - tai tokia reguliacija, kai valdžia nusprendžia, kad gerti alkoholį yra draudžiama ir viskas. Garsiausi sauso įstatymo atvejai buvę yra Suomijoje, JAV ir Rusijoje, kur visada baigdavosi vienu ir tuo pačiu: suklestėdavo nelegali prekyba alkoholiu, visokia kontrabanda, naminis degtinės ir visokios brogos varymas ir taip toliau. Ir kartu visokia mafija imdavo rastis, nes labai jau pelningas biznis.

Dar 1920 metais JAV įvestas sausasis įstatymas tapo tiesiog likimo dovana visokiems nusikaltėliams, kaip kad Al Kaponė, kuris veždavo kontrabandą ir ja prekiaudavo tokiais kiekiais, kad tapo didžiausiu visų laikų JAV gangsteriu. O taip pat išaugo ir visokie kiti nusikaltėliai. O ir atsirado daugybė visokių apsinuodijimų, nes ėmė pilstyti visi pilstuką, kadangi šis buvo pigesnis.

O paskui jau kai tos mafijos smarkiai įsisuko, tai JAV valdžia vėl leido alkoholį vartoti 1933 metais, bet mafijos jau buvo tokios turtingos ir galingos, kad jos galėjo supirkinėti ką papuola, o kadangi turėjo gerus kontrabandos kanalus, tai ėmė platinti narkotikus. Štai taip sausasis įstatymas sukūrė visą JAV mafiją ir narkomafiją.

O Suomijoje tai po 1919 metais įvesto sausojo įstatymo šiaip visus uostus užvaldė banditai, kurie kontrabandą gabendavo, tai irgi augo visokia mafija iki pat 1932 metų, kai jau tas įstatymas buvo panaikintas.

O Rusijoje tai irgi buvo įvestas tas sausasis įstatymas dar prie caro, 1914 metais, o tęsėsi iki pat 1925 metų, kai jį galų gale panaikino pats Josifas Stalinas, susidūręs su tuo, kad visokios banditų gaujos klestėte klesti, prekiaudamos nelegalia degtine, o pinigų turi tiek, kad visą miliciją paperka.

Tai paskui vis kovojo su girtuokliavimu SSRS, laikas nuo laiko bandydama tai uždrausti, tai apriboti alkoholį, netgi tris kartus surengdama milžiniškas antialkoholines kampanijas, pakeldama kainas ir apribodama degtinės pardavimus, bet vis baigdavosi tuo pačiu - visi imdavo gamintis pilstuką kažkokį. Tai tokios didžiosios kampanijos vyko netgi tris kartus - 1958, 1972 ir 1985 metais, nes kiekvienas naujas gensekas nuspręsdavo, kad reikia alkoholį panaikinti. O dar taip pat vyko ir daug mažesnių kampanijų, bet irgi nevykusių. Tai šitaip iki galo ir nepavyko.

Pipedija siūlo sprendimą: kadangi nesigauna alkoholio uždrausti, tai reikia kažkaip žmones išauklėti, kad jie daugiau nebegertų, nes kai geria, tai pavirsta alkoholikais ir tada jau būna prastai.