Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Rašyti komentarą

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Rašyti komentarą - daug proto nereikia.

Užtenka turėti kokią Komentatorių klaviatūra or higher ir susirasti kokią vietelę, kur galima Šikti į komentarus

. Net ir menkiausias įrašas: Marksas arba Engelsas jau suteikia tam tikrą efektą, kai paskum Gūglė indeksuoja tuos pasisakymus ir jau visiems matosi, ką ten koks Belenkas ar Anonimas prirašė. Dar būna, kad kas nors svetimu vardu pritriochina, tai paskum, arba tam reitingai baisiai pakyla ir tas ima nauodtis populiarumu, arba, kaip koks dibilas į polciją lekia ir aiškina: "Mano mintis iškraipė! Mano mintis iškraipė"

Rašyti komentarą - ne tas pats, kas šikti į komentarus. Šikti į komentarus gali kiekvienas dibilas, o rašyti komentarą reikia turėti bent kruopelytę entelekto.


Būna, kad komentaruose daug tiesos pasakoma, bet čia irgi - sąntykinis dalykas. O vat už tai Spameriai irgi reklamos specialistai su PRščikais puikiai išnaudoja komentarus savo propogandai skleisti.

Dar sakoma, kad pagal komentarus negalima spręsti apie temos aktualumą ar šiaip kokius išvadus daryti, nes koks Autorius gali irgi beneką prirašyti, o tada Dibilai puola ten visokius žodžių asocijacių žaidimus žaisti...


Pipedija parašyta visa iš komentarų, praktiškai, iš internetų, nu ir dar pagražinta, tai nesijuokit, jei ką perskaitysit čia keistoko - viskas yra Musyse!