Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Pseudoistorikas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Teisybės ieškantis Pseudoistorikas vejasi kokį tais nesąmonių prirašiusį pusprotį, kad paaiškintų jam istorines tiesas, o gal ir šiaip dar ką nors padarytų

Pseudoistorikas nemenkai pagarsėjęs, kai gi sykį ėmė ir kažkaip sudirbo sarmatų ar tai kokio bieso propaguotoją, anokią žinomą, kaip Jūratė Statkutė de Rosales, gi šioji dabar žada gaut VPU netgi mokslų daktaro vardą, po ko tas visas VPU jau matomai galutinai užsidarys, nes abejonių jau nelieka.

Taip kad Pseudoistorikas - čia džiuginanti blogosferos pažiba, katroji besą patyrinėjus taip ir gaunasi kalta dėl viso VPU žlugimo, nes atskleidė pseudoistorinį sąmokslą, už ką dabar aną ims persekiot sarmatai.

Tai čia dar turim pasakyt, kad ne kaip kuriem atrodo, tasai Pseudoistorikas ne kuria pseudoistoriją, o atvirkštiniu būdu ją demaskuoja, nuolat lipdamas įvairiems veikėjams ant pūlingos žaizdos savo purvinu čebatu, idantinai užspaustų pūlinį, kad tas daugiau nesąmonių nebepūliuotų.

O dar ir Česlovas Gedgaudas irgi nemenkai Pseudoistoriko dėmesnio nusipelnęs. O anoksai iš blogosferų Kantas buvo netgi išplūstas kažkokiu pasakymu, kad šisai besąs ne Imanuelis ir dar kažkaip protingai išvartytas, kad gavosi, jog jis ne šiaip durnas, kaip visi galvoja, o kažkoks netgi fenomenologinis reiškinys.

Ir štai dabar sensacija gi - Pseudoistorikas patapo dar ir popistas!!!!1

Dar žr.