Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Power Hit Radio

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Power hit radio.jpg

Tiesiog - Paueris, mėgstama jaunimo radio stotis. Groja visokius Hitus, tik jiems suprantamus ir visiškai nusipeza su gariūniniu SMS pažinčių servisu. Nu dar ten laidelių visokių turi ir Internetą savo. Sakosi, kad daug krūtų DJ`ų ten dirba, bet kai kirie balseliai skamba kaip iš darželio...

Iš esmės Powr Hit Radio formatas baisingai sudigitalizuotas, kai visokie skirtukai ir džingliukai aiškiai iš kažkokios amerikoniškos radijų išsukinėjimo svetainės nu Kopypyzdinti, kad kiečiau skambėtų, tai čia šitaip kiekvienas penktokas mokėtų tokią radią pasiradyti!

Nu dar Power Hit Radio konkuruoja su ZipFM, nors iš to visiškai neaišku, kas patinka nūdienos paaugliams: SMS maratonai ar laisvo elgesio Si Si..

Power Hit Radio priklauso tokiam tinklui Viasat

Vieni pirmųjų spamerių

Power Hit Radio, vos įsikūrusi ir niekam nežinoma, išsyk pagarsėjo, kaip vieni šlykščiausių spamerių, su savo botais įjunkę į tuomet vieną didžiausių pasaulyje IRC tinklų - Aitvaras. Tai visur buvo baninami, nes per visus kanalus su savo šlykščiais reklaminiais botais lakstydavo ir spamindavo apie savo radiją, dar ir IP adresus bei nikus vis keisdami, kad būtų sunkiau susekami.

Apie pauerio klausytojus:

  • Power Hit Radio reitingai siekia apie 20 tūkst klausytojų - MAXIMUM!
  • Kaščenitai vienareikšmiškai siūlo jiems taikyti Lobotomiją!