Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Plombavimo rūmai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Plombavimo rūmai, dar žinomi, kaip Lietuvos Prabavimo Rūmai - kažkokia valdiška įmonė, katra gali kam nors leisti ar neleisti kažko pardavinėti ir išvis ką nors gaminti, jei įtaria, kad kažkas ten ne taip su kokiais nors tauriaisiais metalais.

Tai dabar gandai pasakoja, kad kažkokias supermamas plombavimo rūmai prižiūri, nes kaip žinia, jei jau su kokiu auksu ar sidabru papuošalus kas nors daro, tai anuos ten kažkaip lituoti reikia, o jei lituoti - tai dujų balionai, o jei jau taip, tai anuos galima susprogdinti, o jei jau taip, tai supermamos yra sprogdintojos teroristės, todėl jas reikia visas bausti preventyviai už ką nors, nes geriau jau tegul neužsiima tais terorizmais ir išvis savo tų šūdniekių šlykščių negamina ir forumuose jais tegul neprekiauja, nes labai blogai, kad jos taip daro.

O dar kiti gandai sako, kad jei tik kokia nors bižuterija nori prekiaut, tai nesvarbu, kad brangiųjų metalų nėra, visvien geriau leidimą išsiimt, o tai visvien suras už ką nubaust...

Todėl Pipedija vienareikšmiai pritaria prabavimų plombavimams, kad maža nepasirodytų ir sako, kad kuo daugiau beprotystės, tuo labiau Pipedijos valdžioj!