Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pipedija:Robotai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Wikipetan.png  Šis straipsnis yra per rimtas netgi Pipedijai.
Mes įtariame, kad šitą straipsnį parašė rimtasnukis faktopedas arba vikipedas, norintis pasireklamuoti Pipedijoje.

Robotai - čiagi liaudyje tiesiog botai, naudojami visokias tenai smulkmenas dėti, keisti arba šiaip su programų pagalba trolinti. Pipedija gali pasigirti robotų stoka, tataigi tik IRL rašo straipsnius, nesgi, ko gero, netgi ir entelekto galimybių vienareikšmiškai mechanizmai nesugebės aplenkti, todėl mat Pedivikijoje ne tiek apstu vertingųjų perliukų nei kai kur, tik kažkokie tenai kelmai, stubais vadinami, įvairių įvairiausių robotukų kūriami. Be to, tenai gi net ir vartotojais laikomi, tai tai paprastas vikipedikas ar koksai skaitytojas kaip lygus su lygiu skaitomas, štai jums ir prašom.

Žinomi Pedivikijos botai

  • Idioma-bot - rederect'ų visokių visokiausių tvarkymas, straipsnių "paruoštukų" įkėlimas. Operatorius neva patsai Hugo.arg.
  • Homobot - atlieka automatinius teksto pakeitimus, unikaliai sveikina Pedivikijoje naujai užsiregistravusius vartotojus, pervadina kategorijas. Ogi operatorius - Homo.
  • Terminatorius - šitą senais laikais Audriusa parašė ir paleido visiems reišmingumo kriterijų neatitinkantiems straipsniams automatiškai trinti. Sako, pernelyg efektyvus buvo. Dabar nenaudojamas.

Čiagi dėl operatorių dar nežinia, gali būti ir atvirkščiai, nors ką mums, pipedikams, čia žinoti, mes gi savų robotų neturime.