Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lituanicon logotipas.jpg
Dėmesio dėmesio, didžiausias Lietuvos fantastikos festivalis - Lituanicon, vyks ir šiemet! Apsilankykite Lituanicon puslapyje, o taip pat užsiregistruokite ir FB evente!

Paspringti skrandžio turiniu

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Paspringti skrandžio turiniu - tai madingas sezono savižudybės būdas, kur kiekvienas gali imti ir paspringti, tam visad būdingas toks paprastas bruožas, kad būtina išgerti butelį degtinės ir eiti pasivaikščioti ar šiaip važiuoti pasivažinėti kažkur toliau nuo žmonių, prie kokio nors vandens telkinio vienam. Itin gerai tinka su savimi pasiimti šokolado plytelę ar dar kokius nors įkalčius.

Taip tokiu būdu gaunasi garantuotas rezultatas, kad jau gyvo niekas nesuras, tai tą labai gerai demonstruoja ir Drąsius Kedys, ir Andrius Ūsas, katrieji taip tik ėmė ir šast ir paspringo kažkaip ten nesuprasi kuo ir kaip, tai dar paskui teisėsauga ištiria, kad vienas ne šiaip paspringo, o žolėmis, kurių prisivalgė, o kitas paspringo vandeniu, kurio iš prūdo prisigėrė.

Taip kad jei jau egzpertai šitai patvirtina, tai jau garantija, kad šitai tikrai veikia, nesgi jau mes tai galim ir nusišnekėt, o tie tai žmonės protingi ir teisybę sako...