Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Paradigma

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Paradigma - vienok gi kaip ir požiūris, tik kaip tai ten visokia neaiškia prasme, nes šiaip koks požiūris čia netinka, nes jis esą ne paradigma, o tiktai požiūris arba nuomonė kažkokia. O vat kai jau paradigma, tai jau ne šiaip koks požiūris ar nuomoniūkštė, o jau kažkoks ten sisteminis ir neaiškus kliedesys. Iš to ir matome, kad šūdų paradigma vienareikšmiškai viską nugali, nes jinai yra pati paradigmiškiausia, nes jai viskas visiškai nesvarbu.

Tai dar kai kalba apie paradigmas, tai visada kas nors įvelia kokią nors dekonstrukciją ir diskursą, tai jau kai tik kas apie paradigmas užsimins, tai jau žinokite, kad tuojau pat ir puls dekonstruoti ir kalbėti apie diskursus. Tai gerai dar kad ne apie kokias nors metateorijas, nes tokie tai užknisa labiausiai.

Tai čia galime paaiškint paprastai: kai jau tik kas kalba apie paradigmas, tai visada pagal vieną ir tą pačią istoriją papasakoja, kaip dekonstruoja kokias nors kitas paradigmas ir diskursus ir išaiškina, kad tie diskursai yra fašistiniai, seksistiniai ir netolerantiški. Ir pagal tai išaiškina, kad ta paradigma su savo diskursais yra kokia nors nyki ir kvaila. O aišku nenyki ir nekvaila tai ta paradigma, kuri viską ir išaiškina, o tiksliau ji netgi išvis ne paradigma, o tikroji teisybė.

Tai čia dar labai prie to limpa simuliakrai, nes tie simuliakrai tai sukuria paradigmas, o paradigmos sukuria diskursus. Taip kad visi kur su kitomis paradigmomis, tai gyvena simuliakruose ir yra durniai.

Taip kad ir taip dabar jau aišku visiems, kad kas nesutinka su Pipedija, tai tas su savo paradigma durna, kurią čia taip ir dekonstravom dabar, taip kad simuliakruose gyvena ir savo nesąmoningus diskursus skleidžia. Taip kad Pipedija todėl yra visiškai teisi, o jūs čia neteisūs durniai ir gyvenate visi kažkokioje vidinėje semiotikoje.