Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Overly attached girlfriend

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Nuo vat šito viskas prasidėjo

Overly attached girlfriend arba priskretusi dūra - tai tokia mėmė nelabai sena, kai kažkokia Justin Bieber paleido konkursą apie tai, kad kuo gražiau jos fanės sudainuos apie kažkokius jos sugalvotus kvepalus, tuo labiau gaus kokį tai apdovanojimą. Viskas baigėsi tuo, kad kokia tai echidna Laina Morris sudainavo dainuškę apie tai, kaip ji myli tą Byberį. Ir aišku, į Youtube tą daiktą įdėjo.

O šitas paveiksliukas - tai ne tos mergos, bet daug senesnis, tačiau apie tą pačią esmę

Ta miela dainuškė buvo atlikta labai dvasingai išreiškiant esminę mintį, kad jau kai užglobos, tai maža nepasirodys ir be leidimo mylimas mylimasis neišeis nei gatvėn, nei dar kažką padarys ir jį su savo meilėm užpis tiek, kad tas nukvankštų. Tiesa, muzikalumas ten visgi buvo ribotas, bet tai ir nenuostabu, nes visgi apie Byberį.

Taip kad rezultate ir atsirado tokia mėmė - "Overly attached girlfriend". Tai ta mėmė ir koncentruoja savyje visą visą durnumą, kurį iš meilės daro visokios dūros.


Kaščenitai diagnozuoja

Mes paklausėm kaščenitų ir tie mums atsakė labai aiškiai: tipinė paranoidinė schizofrenija, su megalomanijos požymiais ir seksualine neuroze, gydytina ECT, vitaminu H ir tioridazinu, o taip pat, jei tik yra - tai ir aminazinu. Gydymas turėtų būti taikomas tik stacionaro sąlygomis, hospitalizacija būtina.

Taip kad čia aiški kažkokia šizofrenija, juoba kad toksai pacienčių tipažas yra labai gerai žinomas, kur priskrenta ir neatsipisa, darydamos viską, kas tik įmanoma, bet neatsipisdamos, o tiktai užpisdamos visiškai. Jos taip visus užpisa, kad paskui neįmanoma gyvent. Vienok, nors vyrams tai ir labai pažįstama, bet moterys šito reikalo nesupranta, todėl dažnai peržengia belenkokias ribas.

Čia dar pridėsime, kad Pipedija, kaip visada, kategoriškai nesutinka su kaščenitų nuomone.

O aš tave taip myliu, myliu, myliu...

Overly attached girlfriend pavyzdžiai

Šita mėmė iš kitų labai ryškiai išsiskiria puikiais sąmojais, pilnais juodo humoro, tad čia verta jums ir pavyzdžių pateikti, nes ta priskretusi merga tiesiog simbolizuoja psichopatų mąstymo esmę. Tiksliau, tą esmę, kuri gaunasi tada, kai psichuoja kokia nors moteris. O tai, kaip žinia, labai visus užpisa, nes tokios tik ir galvoja visokius paranoidinius kliedesius, bandydamos sukontroliuoti viską, kas tik įmanoma:

  • (pauosto ranką): tu masturbavaisi, reiškia buvai man neištikimas?
  • Nustok bendrauti su Petru: tu gali tapti gėjumi ir jį įsimylėti.
  • Aš nužudžiau tavo mamą: dabar tu būsi visiškai mano.
  • Aš skaičiau tavo užrašus: kas tokia yra "Mama"?
  • Tavo sesuo yra graži: noriu, kad daugiau su ja nesusitikinėtum.
  • Radau tavo porno žurnalus: iškirpau visus veidus ir į jų vietas įklijavau savo.
  • Nieko nesakai? Galvoji apie kitą?