Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Nigerijos piratai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Piratai pasiduoda

Tokia baisinga plėšikų - jūros piratų rūšis - aršesni negu Somalio piratai. Ten visa šalis - Nigerija - korumpuota baisingai, politikai veikia išvien su žulikais: iš vienos pusės garsiai siūlo iš jųjų pirkti naftą, paskuj tie patys, kur parduoda, susitaria su kitais ir tą naftą pavagia, paskuj vėl ten išpirkos reikalauja, tai Amerikonai jau ten seniai su jais nesusitvarko. Be to, pro Nigerijos krantus eina ir kiti prekybiniai laivybos maršrutai, jungiantys naftos tiekėjus su vartotojais.


Nigerijos piratai nuolat puola laivus. Nigerija yra laikoma viena pavojingiausių valstybių tarptautinei laivybai - ten visokios gentys ginkluotos siautėja, o valdžia patys apsivogę iki ausų (panašu, kaip Lietuvoj?:) Šalis - mažaraštė.


Čia šitą laivą užpuolė Nigerijos piratai, reikia manyti...

Nigerijos piratai ir Lietuva

  • Pirmą kartą Lietuva viena stoja ginti savo piliečių, kuriuos pagrobė Nigerijos piratai! - Čia - be komentarų...
  • Panašu, kad Lietuvos jūrininkų sąjungos vadovas Petras Bekėža demonstruoja jei ne dibilišką nusišnekėjimą, tai gal specialiai skleidžia dezinorfmaciją. Pareigūnas imasi spėlioti, kaip elgiasi Nigerijos piratai ir savo vizijas dėsto viešai, tuo pačiu trukdydamas URM veikti tarpvalstybiniu lygiu.
  • Limarko laivininkystės kompanija, ko gero, ruošiasi mokėti išpirką...