Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Neburnok.lt

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Neburnok.lt, anoks enternetas, su visu Donskiu priešakyje, su didžiausiu tikslu apriboti į komentarus šikančius dibilus, kurių su kiekviena diena daugėja. Nu tai gal ir nebloga gi idėja, iki tol, kol nepaaiškėja visokie faktai, kad pats Donksis su visu tuom susijęs, o ir aplamai visas projektas kvepia žiauria propaganda ir komunizmu, kadangi naudojamos įvairiausios NKVD taktikos geruoju prisivilioti komentaruosna šikančius ale nenaudokit anonimų, pasirašinėkit savo vardais tikrais, dar geriau - pavardėmis, o po to nieko neįtariantis dibilas sau duobę išsikasęs moka baudas už rasismo kurstymą ir kitokį nebūtą šūdą. Nu nebūtų Donskis. Nebūtų komunistai. O dar kiti gi sako, kad už kiekvieną demaskuotą komentatorių, priburnojusį į komentarus, Donskis gaus po penkiasdešimt litų. Tai čia vėl jau Donskis pasipelnys gerai... Nu bet čia ar tiesa, tai neaišku, nes gi kaip visiems aišku, kas susijusio su Donskiu, aplamai yra mažų mažiausiai keista ir kelia įvairiausių dvejonių ir abejonių.

Taipogi be visų šių minusų, išvardintų aukščiau, tinklapis užkrautas pornografinio turinio tinklapių reklamomis ir įvairiausiais baneriais, nuorodomis į internetines piratinės muzikos talpyklas, katrų visų pėdsakai veda į Rusiją. Nu tai čia vėl viskas už save paaiškinta...

Dar vienas įdomus faktas, kad gi tokios dibilų veisyklos, kaipo delfi.lt, balsas.lt, alfa.lt ir panašiai, kas irgi yra negerai. Nu tai jei jie ale skatina nešikt į komentarus, jei apsimesime, kad Donskio ten nė kvapo ir atmesime komunistiškus pasisakymus ir veiklos metodikas, tai gal viskas ten neįtartinai atrodytų, bet gi kai tinklapyje užeini į skiltį draugai, štai jums ir prašom - matom tokius adresus, kaip tie delfiai ir taip toliau. Taip pat labai keista būtų, jei Hitlerio geriausias draugas Donksis būtų. Tai visa tai ir kelia daugybę abejonių, ir, geriau pagalvojus labai viskas su jais ten aišku.

O vat ką jie atsako į jų pačių jiems patiems užduotą labai kontraversišką klausimą kas tai?:

Atsiradus galimybei komentuoti naujienų portaluose, Lietuvos skaitytojai gavo unikalią progą necenzūruojami ir be reikalavimų išankstinei registracijai išsakyti savo nuomonę. Šia prasme Lietuvos internetinė žiniasklaida yra viena iš laisviausių pasaulyje.
Didžiausi Lietuvos naujienų portalai vienijasi projektui neburnok.lt, kad paskatintų internautus naujienų portaluose bei forumuose savo nuomonę reikšti etiškai, būti tolerantiškais, neužgaulioti ir neįžeidinėti kitų asmenų, neskleisti neapykantos, smurto.
Raginame skelbti savo komentarus prisistatant tikru vardu. Tai pagerins diskusijų kokybę, internetinė erdvė taps švaresnė, o įvairūs komentarų idėjos priešininkai ir oponentai nebeturės progų bandyti šią laisvę apriboti internete.
Kviečiame vertinti žodžio laisvės galimybę ir komentuoti kultūringai!

Tai ta proga dar ir kviečiame apsilankyti ir jūjų svetainėje Neburnok.lt


Alternatyvi nuomonė

Internetinius komentatorius reikia uždrausti, nes naudos ir pozityvumo jie neneša. Tolerancija jiems neturėtų būti skatinama, nes apdergti, apšmeižti ir visaip iškolioti bet kokį žmogų ar gerą darbą galima nevaržomai, o kas gi tuos chuliganus sustabdys. Mes vienareikšmiškai palaikome Leonidą Donskį kovoje už toleranciją ir geras idėjas.