Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lituanicon logotipas.jpg
Dėmesio dėmesio, didžiausias Lietuvos fantastikos festivalis - Lituanicon, vyks ir šiemet! Apsilankykite Lituanicon puslapyje, o taip pat užsiregistruokite ir FB evente!

Mergaitės išvadavimas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Nuotraukoje matome, kaip daugelis liudininkų filmuoja teroristą, savanoriškai atssigulantį ant žemės ir pasiduodantį pareigūno paliepimu. Taip pat kadre matome, kaip amoralus teroristas batais ir savo kūnu trypia Trispalvę, ją šitaip išniekindamas.

Ankstų Gegužės 17 rytą pakilo sakalai į kovą. Operacija mergaitės išvadavimui buvo surengta greitai ir netikėtai, todėl teroristai nei negalėjo suprasti, kaip gražiai, bebundant saulelei, įsiverš narsūs kariūnai ir išplėš nekaltą, kankinamą, užgrobtą ir terorizuojamą vaiką iš nusikalstamų patvorinių letenų.

Puikiai suplanuota, geriausių vadovų ir psichologų parengta mergaitės išvadavimo operacija buvo unikali, nes jos metu teroristinė grupė buvo nukenksminta, nepanaudojant jokios jėgos ir prievartos. Nebuvo net panaudotos specialiosios priemonės, kurios nekenksmingos žmonių sveikatai, nes dėl išskirtinai gero pasirengimo, visi 39 teroristai pasidavė savanoriškai, pareigūnų paliepimu.

Pareigūnai ir vaiko teisių apsaugos gynėjai tapo tais žmonėmis, kurie paklausė, ko nori mergaitė: ar eiti dabar, ar po minutės. Todėl mergaitė ir pasirinko eiti su išvaduotojais, nes tai buvo jos tikrasis pasirinkimas - kelias į laisvę, kelias iš patvorinių nusikaltėlių, atmatų, nežmogų ir žudikų gynėjų nagų, kelias iš violetinės prarajos į laimingą ateitį.

Operacijos metu išlaisvinta įkaitė perkelta į saugią vietą, kur jos negali pasiekti kiti teroristai. Išvaduotoji kalinė jaučiasi gerai, yra laiminga, noriai žaidžia su mama ir pareigūnais, bei kviečia juos visus ant gimtadienio ledų pavalgyti. Psichologai teigia, kad gili žala, kurią buvusiai įkaitei padarė nusikaltėlių gauja, yra sunkiai atitaisoma, tačiau vilties yra ir geriausi specialistai padės jai pasveikti.

Pagaliau laimingas vaikas, dėkingas išvaduotojams, turi laisvę. Pagaliau laiminga ir jo mama, o žudikų garbintojai kedofilai griežia dantimis iš bejėgiškumo ir beviltiškai žlugusių planų terorizuoti Lietuvos žmones.


Dar žr.

Internetų gandai apie Pedofilijos skandalą
Drąsius Kedys - Andrius Ūsas - Violeta Naruševičienė - Jonas Furmanavičius - Pedofilų gynėjai - Kedofilai - Skandalo versijos - Neringa Venckienė - Laiškas niekam - Deklaracija prieš kedofilus - Garliavos skerdynės - Mergaitės išvadavimas - Aleksoto mūšis

Šiuose straipsniuose nėra jokios faktinės medžiagos, o tik žiniasklaidoje, internetų komentaruose bei šiaip pezaluose pasitaikančios nuomonės ir gandai