Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

MEDUSA

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

MEDUSA, nuo angl. Mob Excess Deterrent Using Silent Audio - tai firmos Sierra Nevada Corporation gaminamas karinės paskirties psichotronas, skirtas triukšmo ir balso perdavimui į mikrobangų spinduliuotės zonoje esančių asmenų smegenis, kitaip tariant, vienas iš psichotroninių ginklų.

MEDUSA sistemos paskirtis:

  • Balso komandų perdavimas karinių objektų personalui, esant dideliam triukšmui ir situacijose, kai personalas neturi asmeninių ryšio priemonių
  • Balso komandų perdavimas teritorijos pažeidėjams
  • Itin didelės galios triukšminio signalo perdavimas pažeidėjams, sukuriant jų dezorientaciją aplinkoje

Savo principiniu veikimu MEDUSA atitinka ankstesnį, 1983 metų modelio TATUEC prietaisą, skirtą specialiosioms tarnyboms, tačiau turi padidintą galingumą ir atitinka reikalavimus, keliamus karinei elektronikai.

Dėl specifinių kariškių keliamų reikalavimų (didelis prietaiso mechaninis atsparumas, galimybė veikti nuo nepriklausomų energijos šaltinių, atsparumas didelės galios elektromagnetiniams impulsams, platus temperatūrinis darbo diapazonas, galimybė veikti ne mažesniu, kaip 5-10km atstumu), prietaisas yra gana masyvus, o jo sukūrimas užtruko, lyginant su panašiais prietaisais, skirtais specialiosioms tarnyboms.

Serijinė MEDUSA gamyba pradėta 2005, po sėkmingų 2004 įvykdytų bandymų[1]


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.navysbirprogram.com/NavySearch/Summary/summary.aspx?pk=F5B07D68-1B19-4235-B140-950CE2E19D08