Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Lietuvos pirmininkavimas ES Taryboje

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Išdiskriminuotas ir nepriimtas į konkursą Lietuvos pirmininkavimo ES Taryboje logotipas, kurį sukūrė Tomas Bombadilas, susilaukė daugelio žmonių pritarimo bei įvertinimo neformaliuose sluoksniuose

Lietuvos pirmininkavimas ES Taryboje greitai turėtų jau prasidėti - jau 2013 antrame pusmetyje, taip kad čia ir kalbos visokios kyla vis didesnės - tai ten kokia valdžiažmogiai nuvažiuoja į kažkur tobulintis, tai ten dar kažkas. Taip kad Užsienio Reikalų Ministerija čia surengė net ir konkursą kartu su DELFI, koksai bus Lietuvos pirmininkavimo ES Taryboje logotipas.

Štai taip ta visa institucija ir apsiviešino bei apsišvietė, nes paaiškėjo kraupus cenzūros panaudojimo faktas: neabejotinai daugiausiai balsų turėjęs sulaukti ir absoliučiu nugalėtoju tapti turėjęs logotipas buvo išcenzūruotas ir išmestas. Čia panašiai kaip buvo nepriimtas Lietuvos logotipas - Ežiukas, tai ir vėl panaši istorija aiškiai pasikartojo, taip pagarsėjęs personažas Tomas Bombadilas buvo nepagrįstai diskriminuotas ir pašalintas iš konkurso, taip kad štai kokia jums demokratija toje Europos Sąjungoje.

Taip kad Pipedija, kuri visad nelieka nuošaly, o visada kur tik koks šūdų malūnas, tai ir pasireiškia, taip ir čia sako: grąžinkite tikrą jį Lietuvos pirmininkavimo logotipą jau ne į konkursą, o priimkite jį nekonkursine tvarka į pirmąją nugalėtojo vietą!