Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Katinas leopoldas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Katinas Leopoldas – vienas garsiausių sovietinių multifilmų veikėjų. Flegmatiško būdo katinas visada vaikščiojantis paraitotomis kelnėmis su šlepetėms (manoma jis įvedė masinę šlepečių devėjimo mada vasarą Lietuvos parduotuvėse, vairuojant mašiną, pietaujant, net maudantis ir visur kur tik papuola). Didžiausi Leopoldo priešai - į pyderus panašūs du peliukai, nežinia ko iš katino norintys ir nuolat jam kenkiantys. Čia galima įžvelgti ir seksualinio priekabiavimo bruožų.

Žymiausi psichologai Leopoldo personažą įtaria esant ne pyderu, bet namudiniu bybininku – onanistu. Mat jis beveik niekada neišeina iš namų, neturi draugės o laiką leidžia vartydamas vieną ir tą pačią jūreivių iš Vakarų atvežtą pornografinių kortų kaladę (inteneto tada nebuvo, o telikas net papų nerodė). Užsiskleidęs savyje Leopldas itin mėgo kartoti vieną ir tą pačią frazę: ацршгрцашир! (lietuviškai tai būtų rebiata davajte žit družno – vaikai gyvenkime draugiškai). Deja, skirtingai nei šlepetės, katino Leopoldo moralės sistema posovietinėje Lietuvoje neprigijo.

Kiti dar kartais įžvelgia neaiškių panašumų tarp katino Leopoldo ir visai kito personažo - Tomo ir Džerio. Tačiau pastebėtina, kad Tomas ir Džeris turi vieną pelę, o Katinas Leopoldas - cielas dvi, tad matematiškai panašumas yra tik dalinis.