Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Ideali moteris

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Ideali moteris turi būt graži, protinga, seksuali, valgyt daryt, pinigus uždirbt, vaikais pasirūpint, ir mokėt virt cepelinus ir daryt naminį alų, nerėkt, būt supratinga ir neįkyrėt savo kalbomis.

Tokia vat ideali moteris aišku kiekvienam vyrui būtų tokia ideali, kaip tikras idealas. Pipedija pakoleikas težino vieną idealią moterį - Beatą Nicholson.

O tai fenomenologinis klausimas apie tai, ar egzistuoja idealus vyras, taip ir lieka neišspręstas...


Upd.

Taigi fenomenaliai atradom, kad dar ir kita yra ideali moteris - taigi ne kas kitas, o gi žymioji Austėja Landsbergienė!!!


Alternatyvi nuomonė

Nors čia aišku turim paminėt ir kitą nuomonę, esą ideali moteris turi būt 1 metro ūgio ir su plokščia galva, kad pakol tenkina orališkai, galėtum per TV žiūrėt krepšinį ir tuo tarpu jai ant galvos alaus butelį pasidėt. Tai aišku čia dėl tokios nuomonės nesiginčijam, nes Pipedija neprieštarauja, o tik pateikia faktus!

Alternatyvi nuomonė apie alternatyvią nuomonę

Taigi ir durnam jau aišku, kad čia nebent durnas gali tokią nuomonę turėt, nes kur tokią surasi, o ir kaip jūs įsivaizduojat tokiu atveju nejudančią galvą, ant kurios bokalas stovi ar butelis, ir kuri ten juda tuo pat metu, atlikdama kažką ten? Čia jau gal prasitrinkit galvas, durniai, prieš tokias nesąmones rašydami!