Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Humana

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Humana gi tokia parduotuvė, kur skudurynas, tai visokių drabužių galima nusipirkt nebrangiai ir neblogų, ir naujų, ir nešiotų.

Tai daugelis gėdinasi į tą Humaną eit ar į panašius kitus skudurynus, tai pavyzdžiui vietoj to, kad nusipirktų kokius nors džinsus už 20 litų, tai eina į kokį nors Nekropolį ir tenais perkasi tokius pat džinsus už 150 ar 200 litų iš kokios nors tipo firminės parduotuvės. O paskui visvien gi nieks neatskiria, ar tu pirkai džinsus ten, ar pirkai ten.

Toks vat smegenų plovimas gaunasi, kad mokėk daugiau, o gausi tą patį šūdą. Taip kad kai žmogus perkasi drabužius Humanoje, tai čia išties reikia tai vertinti, nes žmogus turi blaivaus proto ir nedaro absurdų.

O bet tačiau, vat kartą kai pasidomėjom ta Humana, tai sužinojom įdomybių, kaip jų biznis įdomiai pastatytas, tai čia vertelgos konkretūs, nes pasirodo, jie vaizduoja labdarą ir visur registruotis bandosi, kaip kokia labdara. Tai vat kartą pasakojo mumeis, kaip tai daro: reklamuojasi, kad tipo žmogui suteiks kažkokius nemokamus mokslus ir paskui galimybę padirbėti kažkur Afrikoje, o kai žmogus susigundo, tai paaiškėja, kad jis turi kažkur Danijoje elgetaut, kol prisielgetaus, kad už tuos prielgetautus pinigus galėtų pats į tą Afriką ir nuvažiuot, o jokių ten nemokamų mokslų kaip ir nėra, jei neskaitysim to, kad moko elgetaut. O patiems danams kruša protą, kad čia tie drabužiai į skurdžias Afrikos šalis keliaus, laukiniams visokiems, o išties tuos drabužius į Lietuvą veža ir čia parduoda, o čia jau aiškina, esą tie pinigai eis skurdiems negrams, bet ir šitai aišku, kaip, patys suprantat, kur pinigėliai keliauja. Tai taip puikus biznis gaunasi, nes už prekes mokėt nereikia, darbuotojai sau patys prisielgetauja, tik pinigėliai kapsi, kaip kokia sekta.

Tai čia aišku, kad mes vat tokius gandus čia jums pateikiam, kaip gavom, taip kad taip ir pateikiam, o jau išvadas patys pasidarykit, kaip ten išties, galima visokių kitur informacijų paieškot ir pasitikrint, kokia tikroji teisybė.

O tai mes čia tuo tarpu patariam dėl viso pikto kad gal geriau visgi kituose skudurynuose drabužius pirkt, apie katruos tokie gandai nevaikšto, tai tada bent jau būsit gal užtikrinti, kad kokių nors žmonių neišnaudoja ir panašiai, kad viskas dorai ir teisingai, be jokių apgavysčių gal, nors aišku čia irgi garantuot negalim, nes kur tik verslas, tai ir gudravimai visokie.