Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Subskraibink Pipediją ant FB:

Homofašizmas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Idealizuotas homofašistas visame gražume
Homofašizmas - taigi tie patys homofašistai, kur susiburia į žydrųjų smogikų gaujas, o jau šiosios, pasipuošusios visokia nacistine, komunistine ir anarchistine simbolika viską daužo, griauna, žudo, nes joms nėra nieko šventa, todėl ir kyla šliaužiantis sąmokslas.


Taigi Grigorij Klimov čia puikiausiai kadais išanalizavo visą reiškinį, pareiškęs, kad viskas kyla, kaip Froidas sakė: latentinis homoseksualumas, būdamas užgniaužtu, ilgainiui virsta į kriptopiderastiją su visais tai lydinčiais reiškiniais - hiperkompensacija, sublimacija ir problemų eksteriorizacija bei nuolatinėmis projekcijomis, bandant racionalizuoti savo elgseną.


Homofašiszmas pasireiškia pačiomis keisčiausiomis formomis, bet dažniausiai jos būna susijusios su vadinamąja tolerancija...
Taip kad čia taip gaunasi pagal tuos teoretikus, kad visa tai tik todėl, kad homoseksualai yra skriaudžiami ir neleidžiama jiems kruštis, tai kai nuo mažens kompleksai išsivysto, tai jie pasąmoningai ir nekenčia visų aplinkinių, buriasi į žydrųjų smogikų gaujas ir kovoja už smurtą bei prievartą, prisidengdami visokiais ten šūkiais.


Tai čia dar tarp kitko, karingosios feministės irgi dėl tų pat priežasčių matomai gal taip vat ir gaunasi.

Tai ką čia ir bepridėsi, jei jau taip, tai nei paneigt, nei patvirtint negali, bet tai matyt, kad žmonija žlugs.