Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Higiena

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Toks keistas lietuvio būdas ir savotiškas supratimas, kilęs nuo sovietmečio, nes daugelis vengia praustis ir didžiuojasi juodomis panagėmis, sakydami, kad tai - darbo žmogaus rankos. Higiena lietuviui skamba kaip kokia Filadelfija or Calofrnia, todėl retas kuris ją tapatina su muilu ir vandeniu. Be to lietuviai mėgsta smirdėti, ir taip save identifikuoti.

Higiena, gi, tam tikruose sluoksniuose kelia pasibaisėjimą, nes reikia mokytis visokias kvailas sovietines normas, daryti pritūpimus bei rizikuoti gauti skolą. Higiena ypač propaguojama Vilniaus Pedagoginiuje universitete - VPU.

Kartą dar toksai Rokiškis Rabinovičius pagarsėjo per visus internetus, kai parašė didelį straipsnį apie higieną. Aišku, parašė tiktai apie moterišką higieną - kaip ten reikia plautis putę moterims, kad neniežtėtų, nes niežėjimas nuo nesiplovimo kyla, o ir kvapas būna nekoks[1]. Gi kažkodėl vat apie vyrų higieną neparašė, nes matyt vyrų pimpalai nesmirda.

Kiekvienas žino, kad praustis reikia tiktai tiems, kas purvini. Tai jei nesiprausi, tai reiškia, kad esi švarus.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://rokiskis.popo.lt/2012/03/02/ka-daryti-kad-nustotu-niezteti-pute/