Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Elektros deivė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Taigi graži būtų, ale kad sako, kad kekšė išties buvo pavaizduota...

Elektros deivė - taigi žymiausias lietuviškojo korupcionistinio biurokratizmo pavyzdys ever, kaip sakant, jau ne veltui ją vadina ir Korupcijos deive, mat puikiai matomoje vietoje, kai sakant, pačioje Vilniaus širdyje šalia Karaliaus Mindaugo tilto stovinti deivė simbolizuoja puikų fenomeną: Lietuvos Energijos parduotas pirmos Vilniaus elektrinės pastatas gi turi ant kampo pjedestalą, o tas pjedestalas, ant kurio stovi korupcijos deivė, buvo išnuomotas Lietuvos Energijai, katrąją tuo metu valdė anoks Rymantas Juozaitis, už cielus 8300 litų per mėnesį[1], ir visą tai - sugalvojo cieliems 10 metų, tai kitaip tariant, cielą maždaug milijoną už tai, kad tenais būtų ta skulptūra, kurios ar taip, ar anaip negalima niekaip panaikint, nes jinai yra architektūros paminklas ir šiaip puošmena, stovinti visą šimtmetį.

Tai čia kaip sakant, kažkokių nenormalumų demonstracija tiesiog...

O tataigi istorikai viską paaiškina labai paprastai, matgi 1903 metais šitą skulptūrą padarė anoksai skulptorius Balzukevičius, tai tam anas pasisamdęs buvo kažkokią kekšę, katrų beje, visai netoli tojo pastato buvo tuntai, mat tenais buvo viešnaminis rajonas, į kur buvo karinės komendantūros iškeldintos visos Vilniaus prostitutės. Tai matomai, tokia vat pradažna skulptūros prigimtis ir išvirto į visą tą pradažnumą ir vėliau, nesgi po to kai sovietai aną skulptūrą nugriovė, nes neaišku, kuom jinai jiems kliuvo, tai paskum ją vėl atstatė jau 1994 kitas skulptorius Mazūras, bet matomai jau jam pozavo gal ne prostututė, tai matomai skulptūros vidujinė prigimtis negalėjo būti atvira, tai taip kažkaip ir išvirto viskas kreivai.

O taigi keista, kad šita nuoma vyko su kažkokia firma Vėtrūnėlė, kur vadovavo anoksai seimūnas Almantas Petkus, o tai ta Vėtrūnėlė pasirodo dukterinė bendrovė anokiai Vėtrūnai, o jau šioji - tai ten išvis su visokiom istorijom.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.delfi.lt/archive/article.php?id=31104413