Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Deep Purple

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Gėjų grupė Deep Purple dainuoja dūmus virš vandens vaivorykštės fone.

Deep Purple - tai tokia grupė, katrą seni visokie hipiai iki šiol labai klausosi ir vadina tarpusavy nerišliais žodžiais, primenančiais keiksmus - "purplai", "parplai" ar netgi "parpliai". Aišku, kas ir verta, nes tokios muzikos tesiklauso vien seni perdylos. Bet kuris hipsteris jums pasakys, kad tokio pavadinimo nežino, vadinasi - ne lygis.

Seni melomanai tuo tarpu aiškina, esą šitie Deep Purple davę pradžią Hard Rock ir netgi beveik Heavy Metal stiliams, taip kad jie esą kaip koks nors Mocartas ir Saljeris, gerbtini ir visi juos turi žinoti, net jei ir nenori, nes tai kažkokia klasika, kuri turi būti dėstoma mokyklose, kaip kokia Žemaitė.

Čia jau mes gal nekomentuosim, bet tik pasakysim, kad iš senų filmų kai pasižiūrėjom, tai įtariam, kad visi jie gėjai, nes su ilgais plaukais, spalvotais marškiniais ir daro keistus judesius.

O dar jie būtų niekam nežinomi, jei ne Byvis ir Subingalvis, kurie išmoko atmintinai vieną jų dainą - "Smoke on the Water", kurią visuose filmukuose dainuodavo. Tai tik šito populiaraus hito dėka apie tuos Deep Purple dar kas nors ir prisimena, bet čia paslėpta prasmė yra, kurią padės atrast semiotika: dūmai virš vandens tai reiškia, kad rūkomi per vandens pypkę - kaljaną, o tai reiškia, kad rūko žolę, taip kad aiški narkotikų propaganda.

O dar vieną kartą Deep Purple pagarsėjo, kai už jų pačių koncertą kokie tai autorių teisių gynėjai juos apdėjo žiauriomis daugybės tūkstančių dolerių baudomis, nes tie atsisakė už savo pačių sukurtas dainas sudainuotas koncerte mokėti kokiai tai autorių teisių agentūrai.


Kitos panašios grupės